Medyk to dobry wybór

0

Medyczna Szkoła Policealna Województwa Śląskiego Nr 1 w Raciborzu ogłasza nabór na pierwszy rok atrakcyjnych bezpłatnych kierunków medycznych.

Wychodząc na przeciw potrzebom społeczeństwa i jego problemom zdrowotnym, takim jak choroby zwyrodnieniowe kręgosłupa, wady postaw u dzieci i młodzieży, usprawnianie pacjentów po zabiegach medycznych- Medyczna Szkoła Policealna Województwa Śląskiego Nr 1 w Raciborzu, zaprasza wszystkich chętnych absolwentów szkół ponadgimnazjalnych na kierunek Technik masażysta. Każdy kto zdobędzie ten zawód, może być pewien, że znajdzie pracę zarówno w kraju jak i za granicą. Dwuletni cykl kształcenia zapewnia wykształcenie na najwyższym poziomie oraz zdobycie pełnych kwalifikacji zawodowych, uprawniających do pracy w gabinetach odnowy biologicznej, klubach sportowych, przychodniach rehabilitacyjnych, oddziałach szpitalnych, sanatoriach, hospicjach, jak i do otwarcia własnej działalności gospodarczej, świadczenia wizyt prywatnych u pacjentów w domu bądź we własnym gabinecie.   
 
Zawód higienistka stomatologiczna to zawód przyszłości. Specyfika zawodu higienistka stomatologiczna polega na prowadzenie stomatologicznej edukacji zdrowotnej i prowadzenia zabiegów promocji zdrowia w różnych środowiskach. Absolwentki zdobywają uprawnienia do wykonywania zabiegów profilaktyczno- leczniczych w jamie ustnej w gabinetach stomatologicznych państwowych i prywatnych. Higienistki stomatologiczne wykonują następujące procedury: badanie diagnostyczne jamy ustnej, polerowanie wypełnienie, lakowanie, lakierowanie, skalling, mioterapię, fluoryzacje kontaktową dzieci i młodzieży. Nabór na wszystkie kierunki trwa od czerwca do sierpnia. Nie jest wymagana matura.

- reklama -

 

Medyczna Szkoła Policealna nr 1 w Raciborzu

ul. Warszawska 7

tel. 32 415 32 44

 

Artykuł sponsorowany

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here