Oszust nadal działa

0

Pół roku temu pisaliśmy o grasującym na terenie całej Polski, a także w Raciborzu oszuście-naciągaczu, oferującym czujniki gazu za 199 zł . W tej sprawie Czytelnik przysłał do nas list.

Wówczas ofiarami Tomasza Cieszyńskiego padli pierwsi lokatorzy mieszkań budynku SM Nowoczesnej przy ul. Opawskiej-Matejki.Czujniki gazu można kupić już za 59 zł, a jednak oszust oferuje je w cenie 199 zł. 

- reklama -

 

Czytelnik pisze: Taki był temat waszego artykułu (art18333). Śledztwo policyjne wszczęto również w Chojnicach w pomorskim, a konkretnie zdarzenie miało miejsce w Ostrowitem koło Chojnic (pomorskie) młodzi ludzie dorabiają na wakacjach jeżdżąc (np. u nas oszukali nas 3 ludzie jadącymi czerwonym fiatem o rejestracji CTU A808, 2 ludzie w kamizelkach odblaskowych i z tyłu napisane inter-gaz a i prowadzący w szarej koszulce ze wzorkiem) i oszukując ludzi biorąc zaliczkę 100 zł lub 50zł! Wezwaliśmy policję (sprawa na całą wieś była). Z poważaniem. Łukasz

 

Z listu Czytelnika wynika, że ludzie jednak nie są naiwni i nie dali się oszukać, jednak z drugiej strony bezczelność tego oszusta nie zna granic i swój proceder nadal prowadzi na terenie całego kraju.

 

/w/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here