W weekend pamiątki z Raciborza nie dostaniesz

0

Jakie pamiątki z Raciborza mogą zabrać ze sobą turyści? Kubki, książki, pocztówki, dzwonki, maskotki… ale tylko od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00. Zobacz zdjęcia gadżetów związanych z Raciborzem.

Sprawdziliśmy co i za ile mogą zabrać ze sobą do domu turyści odwiedzający nasze miasto. Najwięcej gadżetów związanych z Raciborzem można znaleźć w sklepie Cepelia na Rynku. Idealna lokalizacja w pobliżu Raciborskiego Centrum Informacji, gdzie często zaglądają turyści, sprawia że łatwo do niego trafić. Można tam kupić książki, albumy zdjęciowe, wyroby z porcelany, dzwonki, kubki, podkowy szczęścia, obrazy, kilkanaście wzorów pocztówek a nawet magnesy na lodówkę z wizerunkiem naszego miasta. Ceny kształtują się tutaj różnie – od 60 groszy za pocztówkę do 40 złotych za ręcznie malowany dzwonek z podkową. Niestety sklepik, jak większość w mieście, czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00, a w sobotę od 9.00 do 13.00. Turyści w czasie niedzielnego spaceru nie mają więc na co liczyć.

- reklama -

 

 

Turysta, który chciałby mieć pamiątkę z naszego miasta, powinien także zajrzeć do Raciborskiego Centrum Kultury . Albumy zdjęciowe, przewodniki, pocztówki, breloki do kluczy, maskotki, monety okolicznościowe – oto co tam można kupić. Ile zapłacimy tutaj za takie gadżety? Album 40 zł, przewodnik 17 zł, pocztówki z monetą 10 zł, a brelok 10 zł – ceny nie są aż tak wysokie. Zakupy jednak zrobimy tutaj tylko od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00.

 

 

Najgorzej wypadają małe kioski. W tych, znajdujących się w centrum miasta można kupić pocztówkę. Nie ma tam jednak zbyt dużego wyboru. Każdy z nich posiada jeden, ewentualnie dwa wzory pocztówek z wizerunkiem miasta. W innych częściach miasta kupienie pocztówki z Raciborza w kiosku z prasą graniczy z cudem.

 

/p/

 ———————-

Reklama:

 

Raciborski Katalog Firm – największa internetowa baza firm Raciborza i okolic.
Sprawdź, czy Twoja firma już się tu znajduje.
Dodaj bezpłatny wpis do Raciborskiego Katalogu Firm !

www.firmy.raciborz.com.pl – Poleć znajomym!

Katalog Firm oferuje również płatne formy prezentacji Twojej firmy, m.in. graficzna prezentacja firmy , wyróżnienia w branżach. Jesteś zainteresowany?  Skontaktuj się z nami! – tel. 32 414 90 30
lub mail: [email protected]   [email protected]

Prezentacja w Internetowym Katalogu firm – to najtańsza a zarazem skuteczna reklama internetowa.

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here