Docenili Browar Raciborski

9

Browar Zamkowy Racibórz został oznaczony Godłem „Doceń polskie”. Program nadawania wyróżnień realizowany jest pod patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Nagrodzone zostały dwa produkty raciborskiego Browaru.

Najwyższa jakość piwa z Browaru Zamkowego Racibórz, produkowanego wyłącznie z naturalnych składników – wody, słodu i chmielu przy użyciu drożdży piwowarskich została zauważona i doceniona przez Lożę Ekspertów Programu promocyjnego “Doceń Polskie”. Loża przyznała produktom tego browaru najwyższy laur programu – TOP PRODUKT, co oznacza, że produkty te uzyskały maksymalną ilość punktów podczas oceny. Poszczycić się nim mogą dwa piwa Browaru: Piwo raciborskie miodowe oraz Piwo Twierdzowe.

- reklama -

 

 

 
Program "Doceń polskie" realizowany jest pod patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. 
 

 

oprac./ab/

- reklama -

9 KOMENTARZE

  1. Pawel, BÓJ SIĘ BOGA! Stawiać masowo produkowanego Lecha gdzie nie uświadczysz chmielu nad pyszne lokalne piwo? TOŻ TO GRZECH ŚMIERTELNY! Poczytaj sobie trochę o produkcji (tak tak, o produkcji, tu nie moze być mowy o warzeniu) piwa przez koncerny. Czy pijesz Lecha, Tyskie czy Żywca to taki sam bezpłciowy mocz. Inaczej rzecz się ma, jesli chodzi o lokalne piwa warzone wg. tradycyjnych receptur. Z prawdziwym chmielem a nie ekstraktem. Trzeba mieć wypalone kubki smakowe, żeby nie czuć różnicy. POZDRAWIAM smakoszy naszego lokalnego browarka < piwo >

  2. Wystarczy poczytać fora, gdzie wypowiadają się znawcy piwa. Nasz browar w całej Polsce ma rzeszę miłośników, gotowych za butelkę zapłacić jak za czteropak koncernowego syfu. Nie chce mi się teraz zarzucać linkami, ale kto sie zna, ten wie. WORSHIP!

    Polać mu (Dzisiaj 21:35) napisał(a):
    O, kolega bardzo słusznie prawi. Zdrówko (Twierdzowym)

    Dziękuję, zdrowie Twoje w ręce moje

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here