Konkurs: wygraj karnety na mecze RTP Unii – rozstrzygnięty

1

Wkrótce ruszy sprzedaż karnetów na  sezon 2011/12 kobiecej Ekstraligi. Weź udział w konkursie portalu raciborz.com.pl i już dziś wygraj jeden z biletów na jesienne mecze RTP Unii Racibórz .

Karnety na rundę jesienną sezonu 2011/2012 powinny być dostępne już w przyszłym tygodniu (o dokładnej dacie poinformujemy wkrótce). Uprawniają do wstępu na wszystkie mecze unitek rozgrywane jesienią na własnym stadionie, zarówno w lidze, jak i w pucharach (także w ewentualnych spotkaniach UEFA Women's Champions League.

- reklama -

 

Zanim jednak pojawią się w sprzedaży, już dziś możesz wygrać jeden z pięciu karnetów w konkursie portalu raciborz.com.pl. Co trzeba zrobić? To proste. Wystarczy przejrzeć galerię zdjęć ze sparingowego spotkania z Banikiem Ostrava ( link do galerii kliknij tutaj ) i odpowiedzieć na pytanie:

 

Ile razy na zdjęciach pojawia się grająca od niedawna w RTP Unii Chinasa Okoro Gloria?

Poprawne odpowiedzi należy przesłać do 16 sierpnia na adres [email protected], w tytule należy podać "RTP Unia – karnety" oraz podpisać się imieniem i nazwiskiem (numer telefonu mile widziany). Rozwiązanie konkursu 16 sierpnia.

 

Jeśli jednak nie uda Ci się wygrać, nic straconego. W połowie sierpnia kolejny konkurs, w którym do wygrania będzie kolejne 5 karnetów

Regulamin konkursu:

O wygranej decyduje wynik losowania przeprowadzonego przez organizatora. Pod uwagę brane są tylko odpowiedzi z prawidłową odpowiedzią wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową. Nagroda jest do odebrania w siedzibie firmy Raciborskie Media (róg Klasztornej i Ogrodowej) w Raciborzu (o ile w powiadomieniu nie wskaże się innego miejsca odbioru nagrody).

Nagroda powinna zostać odebrana w ciągu 7  dni od poinformowania o wygranej (wysłania powiadomienia). W przypadku nie odebrania nagrody  organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora – firmę Raciborskie Media, SOFT-ib  – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych.

 

ZWYCIĘZCY:  Wojciech Przeliorz, Mirosław Gomółka, Mariola Stuła, Magdalena Kajzar, Paulina Nieborowska

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

1 KOMENTARZ

  1. Skoro rozwiązanie konkursu 16 sierpnia, to po co przesyłać odpowiedzi do 17-go? Coś tu nie gra albo szwindel jakiś.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here