Rosjanie zatrzymani w Chałupkach

0

Kontrola prowadzona przez funkcjonariuszy Śląskiego Oddziału Straży Granicznej na drodze w okolicach Chałupek doprowadziła do zatrzymania 2 obywateli Rosji, którzy bezprawnie wjechali na terytorium Polski.

Ujawnienie naruszenia przez Rosjan przepisów w zakresie przekraczania granicy i pobytu na terytorium Polski było wynikiem czynności kontrolnych prowadzonych 7 sierpnia, przez patrol Straży Granicznej, na drodze w pobliżu Chałupek. Jadący z Czech cudzoziemcy – mężczyzna i kobieta, poruszali się zatrzymanym do kontroli samochodem marki Volkswagen. Gdy funkcjonariusze sprawdzili ich dokumenty okazało się, że nie mają ważnych wiz uprawniających do przekroczenia granicy i pobytu w naszym kraju. Ustalono, że cudzoziemcy wracają z Austrii, gdzie przebywali po legalnym wjeździe na terytorium strefy Schengen. W związku z naruszeniem przepisów Straż Graniczna wydała obywatelom Rosji decyzje administracyjne zobowiązujące do opuszczenia Polski i skutkujące rocznym zakazem ponownego wjazdu. Po zakończeniu czynności zostali zwolnieni, celem ich wykonania.

- reklama -

 

SG

 

 ———————-

Reklama:

 

Raciborski Katalog Firm – największa internetowa baza firm Raciborza i okolic.
Sprawdź, czy Twoja firma już się tu znajduje.
Dodaj bezpłatny wpis do Raciborskiego Katalogu Firm !

www.firmy.raciborz.com.pl – Poleć znajomym!

Katalog Firm oferuje również płatne formy prezentacji Twojej firmy, m.in. graficzna prezentacja firmy , wyróżnienia w branżach. Jesteś zainteresowany?  Skontaktuj się z nami! – tel. 32 414 90 30
lub mail: [email protected]   [email protected]

Prezentacja w Internetowym Katalogu firm – to najtańsza a zarazem skuteczna reklama internetowa.

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here