I Ty możesz zostać prezydentem Lenkiem

2

Nie podoba Ci się sposób zarządzania miastem? Uważasz, że będąc na miejscu prezydenta Lenka robiłbyś to lepiej? Możesz to udowodnić i uczynić Racibórz kwitnącym – choć na razie tylko w wirtualnej rzeczywistości.

Bycie prezydentem miasta nie jest łatwą pracą. Cokolwiek by nie uczynił, zewsząd ściga go lawina krytyki. Krytykować jednak łatwo, gorzej jeśli trzeba by było samemu sprawdzić się w tej roli. Od niedawna jest to jednak możliwe. Aby zostać prezydentem nie trzeba już czekać do wyborów i prowadzić kampanii wyborczej. Wystarczy zarejestrować się pod adresem www.miastomania.eu . Tak właśnie nazywa się gra, w której można wcielić się w rolę prezydenta jednego z 900 polskich miast i je rozbudowywać wykorzystując Fundusze Europejskie dostępne w ramach Programów Operacyjnych. Uczestnik gry może rywalizować o miano najlepszego prezydenta danego miasta lub konkurować z innymi włodarzami swojej miejscowości.

- reklama -

 

Cel gry to osiągnięcie jak najwyższego poziomu miasta rządzonego przez gracza. Dotarcie do wyższych poziomów gry zależy od zdobywanych punktów a także liczby mieszkańców. Miastomania wykorzystuje schemat rozgrywki turowej. Wszyscy gracze rozpoczynają rozgrywkę od tego samego poziomu niezależnie od wybranego miasta – z tą samą liczbą startowych punktów i identyczną liczbą mieszkańców.

 

Gra dostępna jest pod adresem www.miastomania.eu oraz poprzez serwis Facebook (http://apps.facebook.com/miastomania). Udział w niej jest bezpłatny.

 

/ps/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

2 KOMENTARZE

  1. W R-rzu to raczej w spółdzieniomanie można pogrywać

  2. cojak

    Ciekawe, kto w Raciborzu chce zostać lub być prezydentem Lenkiem?
    Przecież prezydenta Lenka już mamy. Nie przydałby się jakiś nowy?

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here