PJN zaprasza na Gawędę na rynku

7

W czwartek 11 sierpnia  raciborskie koło PJN zaprasza na przedwyborcze spotkanie z posłem na Sejm RP Adamem Gawędą. Polityk ugrupowania Polska Jest Najważniejsza będzie gościł na rynku od godz. 9:00 do 13.00.

W tym dniu będzie okazja rozmowy z posłem, oraz możliwość zrobienia sobie zdjęcie przy ciekawych atrakcjach dla dzieci i dorosłych. Oprócz posła z Wodzisławia, który jest kandydatem w nadchodzących wyborach, będzie szansa zapoznania kandydatów do sejmu i senatu z naszego okręgu, m.in kto startuje z naszego miasta oraz zapoznać się z kołem PJN w Raciborzu.

- reklama -

W czasie spotkania będzie można zapoznać się ze statusem partii oraz programem wyborczym o którym będzie można podyskutować. Jesteśmy również otwarci na wszystkie Państwa propozycje.

Podczas tego spotkania będzie można wstąpić w szeregi PJN-u. Partia Polska Jest Najważniejsza jest otwarta na wszystkie środowiska, dzięki temu daje możliwość startu do sejmu bądź senatu z ich list. Jeśli chcesz wystartować w nadchodzących wyborach wystarczy, że złożysz deklarację członkowską bądź też deklarację sympatyka naszej partii.

Podczas trwania spotkania, ciekawe atrakcje czekają na dzieci, rodziców oraz dziadków. Dodatkowo, po ukazaniu specjalnego kuponu rabatowego otrzymacie Państwo rabat w wysokości od 5 do 15 % na wybrane produkty w wybranych sklepach na terenie naszego okręgu.

W najbliższym czasie zapraszamy Państwa również na spotkanie z liderami PJN, które planujemy zorganizować w drugiej połowie sierpnia w sali wykładowej PWSZ o czym poinformujemy Państwa poprzez media.

 

Krzysztof Bielecki

- reklama -

7 KOMENTARZE

  1. No właśnie, obiecywali miał być Kowol albo ktoś z wierchuszki PJN a dostajemy jakiegoś Gawędę, faceta nie znanego szerzej poza Wodzisławiem. Taki ichni Siedlaczek. To tylko pokazuje jak marginalną partią jest ta kanapa

  2. Jakbyś czytał do końca, to byś pierdół nie pisał. Przecież jest napisane, że liderzy PRZYJADĄ W DRUGIEJ POŁOWIE SIERPNIA O CZYM POINFORMUJEMY POPRZEZ MEDIA. Poza tym lider PJN nazwya się KowAl a nie KowOl.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here