RTP Unia wyjechała do Helsinek

2

10.08. o godz. 5:30 rano Unitki stawiły się na zbiórce przed wyjazdem do Finlandii. Mimo wczesnej pory humory im dopisywały, a apetyt na zwycięskie mecze nadal był ogromny. Zobacz zdjęcia z wyjazdu RTP Unia do Helsinek. 

Jeśli zawodniczki RTP Unia będą strzelać bramki z prędkością, z którą pakowały się na wyjazd do Helsinek, zwycięstwo mamy w kieszeni. Mimo, że zbiórka zaplanowana była na godzinę 5:30, po 5:00 na stadionie OSiR było już większość zawodniczek. W tempie ekspresowym załadowano do luków bagaże, skompletowano apteczki i rozdano prowiant na podróż. 15 minut po wyznaczonym czasie zbiórki, Unitki opuściły Racibórz, udając się na lotnisko w Katowicach.

- reklama -

 

– Powinniśmy dojechać do Katowic około 7:30, stamtąd mamy lot do Warszawy- mówił Remigiusz Trawiński. Ze stolicy dziewczyny polecą już bezpośrednio do Finlandii.- Przed nami 6 godzin czekania na lotnisku w Warszawie. Nie wiemy co będziemy tam robić. Podejrzewamy, że większość z nas po prostu zaśnie. Po tak krótkiej nocy, chyba żadna z nas nie ma w tej chwili za dużo sił- śmiały się piłkarki.

 

Dziewczyny powinny być w Helsinkach o godz. 19:25 czasu lokalnego.Na odespanie podróży i regenerację będą miały czas tylko do czwartku, 11 sierpnia. Wtedy bowiem grają z SK Slovan Bratysława.

 

 
Przed samym wyjazdem dziewczyny pakowały jeszcze do toreb podróżnych niezbędne drobiazgi: plastry, batoniki energetyczne i obowiązkowe w damskiej torebce, całe mnóstwo innych  "niezbędnych rzeczy".- Dobrze, że w samolocie mamy wykupione bagaże podręczne i rejestrowane, bo byśmy się nie zmieściły w limitach bagażowych- śmiały się.
 
 
 
 
 
Lekarz drużyny, Stanisław Gamrot, jedzie z piłkarkami do Helsinek, jednak ma nadzieję, że nie będzie tam potrzebny- Miejmy nadzieję, że na nic się nie przydam i nie będzie żadnych kontuzji- mówił.
 
 
 
 
 W autokarze, kapitan drużyny, Hania Konsek, rozdała koleżankom prowiant i zarządziła początek podróży.
 
 
 
 
Powrót Unitek do Polski przewidziano na 17 sierpnia.  W międzyczasie, RTP Unia zagra na stępujące mecze:

czwartek, 11.08 stadion ISS,
godz.15.30(czasu lokalnego) RTP Unia Racibórz – SK Slovan Bratysława

sobota, 13.08 stadion ISS
godz.18.00 (czasu lokalnego) RTP Unia Racibórz – KS ADA Velipojen

wtorek, 16.08
stadion ISS godz.18.00(czasu lokalnego) PK – 35 Vantaa – RTP Unia Racibórz

 

Czytaj też: RTP Unia Racibórz w Galerii Młyńskiej.

                   Unitki powalczą o Ligę Mistrzyń

/ab/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

2 KOMENTARZE

  1. 15

    Miało być 15, pomyliłem się

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here