RTP Unia: Porażka na inaugurację

W odbywającym się w Finlandii meczu eliminacyjnym do Ligi Mistrzów RTP Unia uległa Slovanowi Bratislava 0-1. Tym samym unitki mocno skomplikowały sobie drogę do 1/16 funału tych rozgrywek.

W odbywającym się w Finlandii meczu eliminacyjnym do Ligi Mistrzów raciborskie piłkarki uległy przeciwniczkom ze Słowacji. Izraelska sędzina Lila Asulin doliczyła 1 minutę do pierwszej części meczu i te 60 sekund wykorzystała Słowaczka Suskova z drużyny Slovan Bratislava strzelając gola tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę spotkania.

W drugiej połowie, mimo licznych prób, wynik nie uległ już zmianie i to Słowaczki zainkasowały 3 cenne punkty tak bardzo potrzebne do zajęcia jak najlepszego miejsca w grupie.

W sobotę piłkarki Unii w kolejnym meczu zmierzą sią z albańskim zespołem ADA.