Rozrywka i klasyka w muszli koncertowej

1

13 sierpnia w muszli koncertowej w parku im. M. Roth odbył się koncert uczestników II edycji warsztatów musicalowych. Wystąpił także Kwartet Bramy Morawskiej wraz z Kingą Wystub (zdjęcia) . 

Kolejny koncert z cyklu koncertów wakacyjnych organizowanych przez Raciborskie Centrum Kultury był bardzo kolorowym wydarzeniem. Wystąpili bowiem młodzi wykonawcy, którzy uczestniczyli w II edycji warsztatów musicalowych prowadzonych przez Katarzynę Borstyn oraz Kingę Wystub.  
 

- reklama -

Ich repertuar był bardzo bogaty: śpiewali piosenki z światowej sławy musicali takich jak "Chicago" czy "Koty". Oprócz tego uczestnicy urozmaicili dość licznie zebranej publiczności koncert tańcem i elementami gry aktorskiej.

Po zakończeniu prezentacji nabytych umiejętności musicalowych, przyszła kolej na drugą część koncertu. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie, wystąpił bowiem Kwartet Bramy Morawskiej z repertuarem klasycznym, ale także i rozrywkowym: artyści wykonywali takie utwory jak temat z filmu "Misja", a z wokalistką Kingą Wystub grali Gershwina. Wszyscy świetnie się bawili.

 


 

Zobacz fotorelację z koncertu w Parku Roth

/nat/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

1 KOMENTARZ

  1. xxx

    coś wam się zje*ało

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here