
20 sierpnia o godzinie 9.30 rozpocznie się Rajd Rowerowy, który odbędzie się z okazji 10-lecia firmy Utex – Terra. Uczestnicy rajdu przejadą około 28 km.
Osoby zainteresowane uczestnictwem w Rajdzie Rowerowym proszone są o zapoznanie się z treścią regulaminu oraz wypełnieniem i przesłaniem (w nieprzekraczalnym terminie do dnia 12.08.2011r.) karty uczestnictwa na adres mailowy: [email protected] lub [email protected]. Karty można również pobierać i składać w biurze GZOKSiT'u i Urzędzie Gminy (pok. 21).
Program rajdu:
godz. 9.30 – zbiórka przy ulicy Dworcowej w Tworkowie
godz. 10.00 – start – trasa przebiegać będzie przez: Tworków, Polder Buków, roszków, Rudyszwałd, Hać, Urbanek
godz. 12.30 – 13.00 – meta – ruiny zamku w Tworkowie
/p/





![Piknik Na Pograniczu w Gorzycach przyciągnął tłumy [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/straz-graniczna-gorzyce-35-lecie.jpg)
![Klub Ojca raciborskiej biblioteki odkrywał tajemnice pszczół [ZDJĘCIA] Klub Ojca raciborskiej biblioteki odkrywał tajemnice pszczół](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/klub-ojca-pszczoly.jpg)
![Raciborski spektakl w drugim etapie ogólnopolskiego przeglądu teatralnego [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/Przeznieksztalcenia.jpg)

![Raciborski spichlerz doceniony w ogólnopolskim konkursie [ZDJĘCIA] Raciborski spichlerz doceniony w ogólnopolskim konkursie](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/spichlerz-chlopski-raciborz-sudol-2-1.jpg)



![Waltornia bohaterką koncertów umuzykalniających w RCK [ZDJĘCIA] Waltornia bohaterką koncertów umuzykalniających w RCK](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/rck-koncert-umuzykalniajacy.jpg)
![Nowoczesne laboratorium dla przyszłych pielęgniarek otwarte w ANS w Raciborzu [ZDJĘCIA] Nowoczesne laboratorium dla przyszłych pielęgniarek otwarte w ANS w Raciborzu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/Laboratorium-Biochemii-i-Biofizyki-Fizjologii-oraz-Biologii-ANS-Raciborz.jpg)
![Biblioteka w Rudach dołączyła do Akademii Klimatycznej [ZDJĘCIA] Biblioteka w Rudach dołączyła do Akademii Klimatycznej](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/akademia-klimatyczna-biblioteka-rudy.jpg)
![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)


![Zakład Karny z Raciborza wygrał siatkarski turniej służb mundurowych [ZDJĘCIA] Zakład Karny z Raciborza wygrał siatkarski turniej służb mundurowych](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/turniej-siatkowki-sg.jpg)





![Czytelniczki raciborskiej biblioteki stworzyły własne perfumy [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/warsztaty-tworzenia-perfum.jpg)