Trawiński rezygnuje z RTP Unia Racibórz

2

Kilka miesięcy temu, Remigiusz Trawiński oświadczył, że nie satysfakcjonują go już zwycięstwa krajowe drużyny. Miał apetyt na finał Ligii Mistrzów. RTP Unia nie wykazała się jednak w Finlandii. 

Przed dwoma tygodniami Remigiusz Trawiński uważał, że drużyna jest już na tyle zgrana, żeby grać dobre mecze. -Każdy kolejny tydzień przynosi nowe postępy Na pewno początek był trudny, bo sporo zawodniczek, stanowiących pierwszy skład, zmieniło się. Myślę, że każdy kolejny mecz pokazuje, że jest lepiej. Wierzymy, że zespół jest na tyle zgrany, że poradzimy sobie w Helsinkach, bo na ten moment to priorytet.

- reklama -

 

 

 

 

 

W Finlandii RTP Unia zagrała 3 mecze,  tylko jeden wygrała, nie kwalifikując się tym samym do kolejnej rundy rozgrywek. Trawiński rezygnuje zatem z trenowania Unitek, zespół przejmie Andrzej Jasiński, dotychczasowy asystent trenera.

 

/ab/

 

———————-

Reklama:

 

Raciborski Katalog Firm – największa internetowa baza firm Raciborza i okolic.
Sprawdź, czy Twoja firma już się tu znajduje.
Dodaj bezpłatny wpis do Raciborskiego Katalogu Firm !

www.firmy.raciborz.com.pl – Poleć znajomym!

Katalog Firm oferuje również płatne formy prezentacji Twojej firmy, m.in. graficzna prezentacja firmy , wyróżnienia w branżach. Jesteś zainteresowany?  Skontaktuj się z nami! – tel. 32 414 90 30
lub mail: [email protected]   [email protected]

Prezentacja w Internetowym Katalogu firm – to najtańsza a zarazem skuteczna reklama internetowa.

- reklama -

2 KOMENTARZE

  1. Szkoda… Panie Remigiuszu! Jest Pan jedną z niewielu osób w tym mieście które potrafiły stworzyć „jakość z niczego” Lata pracy z młodzieżą przełożyły się na ogromny sukces. Świetna intuicja pozwoliła wyselekcjonować niszowy produkt jakim jest kobieca piłka, stworzyć nietuzinkową drużynę która z roku na roku stawała się coraz bardziej profesjonalna. Moim zdaniem to ogromny postęp dla naszego miasta. Przykład postawy która zasługuje na wyjątkowy szacunek.
    PS Brać przykład i pokłonić się w pas powinni wszyscy „pseudospołecznicy” i inni „działacze”, którzy od lat biorą pieniądze za swoje mizerne dokonania.

  2. co do zasług jako ,,rządcy,, …
    Dobrze jednak, że NARESZCIE da sobie spokój z ,,trenerkom,, .. .Czy Jasiński to dobry wybór … Ale niech próbuje …
    A swoją drogą to przecież MAJĄ KONTRAKT Z RAFAKO … !
    I co … ?

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here