Wpadli z narkotykami

0

19 sierpnia w godzinach od 20.00 do 04.00 na terenie miasta Racibórz oraz gmin Kuźnia Raciborska i Krzyżanowice przeprowadzona została akcja “Bezpieczne Miasto”. U trzech osób znaleziono narkotyki.

Celem akcji było m.in. zatrzymanie ewentualnych sprawców popełnianych przestępstw i wykroczeń, wyeliminowanie z ruchu kierowców jeżdżących pod wpływem alkoholu, narkotyków lub innych środków odurzających oraz ujawnianie nieletnich sprawców czynów karalnych.W działania tych uczestniczyło 6 funkcjonariuszy z Wydziału Ruchu Drogowego, 6 funkcjonariuszy z Wydziału Kryminalnego, 8 z Referatu Patrolowo-Interwencyjnego i 2 funkcjonariuszy z Rewiru Dzielnicowych Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu oraz 14 funkcjonariuszy z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Bielsku-Białej. W tym czasie dokonano 94 kontrole pojazdów, wylegitymowano 76 osób, nałożono 8 mandatów karnych na łączną sumę 700 zł., zatrzymano 2 dowody rejestracyjne i 1 prawo jazdy, ujawniono 3 nietrzeźwych kierujących.

- reklama -

Podczas pełnienia służby na terenie KPP Racibórz funkcjonariusze z SPPP Bielsko-Biała zatrzymali 2 mężczyzn w wieku 25 i 27 lat mieszkańców powiatu raciborskiego oraz 27 letnią kobietę również mieszkankę powiatu raciborskiego. W toku kontroli pojazdu, którym się poruszali, ujawniono 7,16 g marihuany, 2,16 g amfetaminy oraz 0,54 g haszyszu. Ponadto funkcjonariusze Referatu Patrolowo-Interwencyjnego KPP Racibórz zatrzymali 20 letniego mężczyznę mieszkańca powiatu raciborskiego, który około 01.10 w Raciborzu na ul. Odrzańskiej dokonał pobicia wraz z innymi osobami 23 letniego mężczyznę z Raciborza. W chwili obecnej funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego KPP Racibórz prowadzą intensywne czynności śledcze związane z zatrzymaniem sprawców. Nie wyklucza się dalszych zatrzymań.

 

kpp racibórz

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here