Konkurs: wygraj karnety na mecze RTP Unii

  0

  W najbliższą sobotę RTP Unia rozpocznie sezon 2011/12. Weź udział w konkursie portalu raciborz.com.pl i wygraj jeden z pięciu karnetów na jesienne mecze unitek. Do rozlosowania mamy też proporczyk z autografami piłkarek.Karnety na rundę jesienną sezonu 2011/2012 można nabyć w siedzibie firmy Bruki Trawiński na ul. Solnej w cenie 20 zł. Uprawniają do wstępu na wszystkie mecze unitek rozgrywane jesienią na własnym stadionie, zarówno w lidze, jak i w pucharze Polski.
   

  Na najbliższe spotkanie unitek na stadionie przy Zamkowej, które odbędzie się 27 sierpnia (z Mitechem Żywiec) możesz iść jako posiadacz jednego z pięciu karnetów, wygranego w konkursie portalu raciborz.com.pl. Co trzeba zrobić? To proste. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

  - reklama -

   

  Ile tytułów mistrza kraju ma na koncie RTP Unia Racibórz?

  Wśród uczestników konkursu rozlosujemy dodatkowo proporzec z autografami zawodniczek. Aby go zdobyć, należy przejrzeć galerię zdjęć z wyjazdu unitek do Finlandii ( link do galerii ) i odpowiedzieć na pytanie:

   
  Ile razy na zdjęciach pojawia się Leonarda Balog?
   

  Poprawne odpowiedzi należy przesłać do piątku 26 sierpnia na adres [email protected], w tytule należy podać "RTP Unia – karnety" oraz podpisać się imieniem i nazwiskiem (numer telefonu mile widziany). Rozwiązanie konkursu 26 sierpnia o godz. 10.00.

  Regulamin konkursu:

  O wygranej decyduje wynik losowania przeprowadzonego przez organizatora. Pod uwagę brane są tylko odpowiedzi z prawidłową odpowiedzią wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową. Nagroda jest do odebrania w siedzibie firmy Raciborskie Media (róg Klasztornej i Ogrodowej) w Raciborzu (o ile w powiadomieniu nie wskaże się innego miejsca odbioru nagrody).

  Nagroda powinna zostać odebrana w ciągu 7  dni od poinformowania o wygranej (wysłania powiadomienia). W przypadku nie odebrania nagrody  organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora – firmę Raciborskie Media, SOFT-ib  – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych.

  - reklama -

  KOMENTARZE

  Please enter your comment!
  zapoznałem się z regulaminem
  Please enter your name here