Konkurs Hair Design

0

Coś dla dbających o dobry wygląd. Wygraj  zaproszenie do studia fryzjerskiego Hair Design

Chcesz wygrać zaproszenie do fryzjera? Jeśli tak, to ten konkurs jest dla Ciebie!

- reklama -

 

 

 

Studio fryzjerskie Hair Design oferuje usługi wryzjerskie na najwyższym poziomie, fachowo doradzi i pomoże dobrać produkty tak, abyś była naprawdę zadowolona. Twoja fryzura będzie olśniewająco piękna, a włosy odżywione i pełne blasku. Studio oferuje profesjonalne porady, które pomogą Ci w doborze odpowiedniej fryzury i koloru. Używamy tylko najwyższej klasy kosmetyków do stylizacji i pielęgnacji włosów firmy Wella – w tym nowość – koloryzację 3D! 
Służymy pomocą przy takich okolicznościach jak śluby – czyli strzyżenie, modelowanie i czesanie Panny Młodej, przed studniówką lub w innej okoliczności, gdzie ważne jest dobre uczesanie.

 

Hair Design

Dorota Czekała

Racibórz-Markowice

ul. Gliwicka 14b

tel. 669 900 637

 

Zaproszenie do studia Hair Design obejmuje mycie, strzyżenie, regenerację i stylizację włosów. Do każdego zaproszenia portal raciborz.com.pl dokłada kalendarz-organizer.

 

Co zrobić, aby otrzymać zaproszenie?

Podaj adres studia fryzjerskiego Hair Design. Odpowiedzi prosimy wysyłać do 1 września do godz. 14. na adres: [email protected] w tytule wiadomości podając "Hair Design". Nie zapomnij dodać swojego imienia, nazwiska i nr telefonu.
Spośród osób, które prześlą prawidłową odpowiedź rozlosujemy pięć zaproszeń do salonu  Hair Design. Wyniki konkursu ogłosimy 1 września o godz. 15. 

UWAGA! MAMY ZWYCIĘZCZYNIE KONKURSU! SĄ TO;

Magdalena Leciak
Magdalena Nowakowska
Sylwia Łysakowska
Urszula Matysek
Grażyna Kowalska

 

Osoby, które zwyciężą w konkursie, proszone są o telefoniczną aranżację wizyty.

 

Jeśli chcesz być na bieżąco z konkursami, dodaj do znajomych na facebooku Leszka Raciborskiego.

 

 

LUBISZ TO? KLIKAJ "LUBIĘ TO!" na naszym facebookowym funpage'u!

 

 

Osoby, które nas polubią na Facebooku mają 2X większe szanse na wygraną!

 

 

 

 

 

 

Regulamin konkursu:

O wygranej decyduje wynik losowania. Pod uwagę brane są tylko maile z prawidłową odpowiedzią sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wynikach drogą mailową. Nagrody będą do odebrania w w sklepie SOFT IB na rogu ulic Klasztornej i Ogrodowej w Raciborzu.

Biorąc udział w konkursie, zgadzają  się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez firmę Raciborskie Media – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych. Jeżeli nagroda nie zostanie odebrana w ciągu 14 dni losowanie zostanie ponowione. Metodologia losowania zwycięzców: każdej osobie, która udzieliła prawidłowej odpowiedzi przypisana zostaje liczba. Osobom, które są fanami raciborz.com.pl na facebooku przypisane są dwie liczby. Następnie przy użyciu wirtualnej maszyny losującej trafiana jest jedna zwycięska liczba z wpisanego zakresu.

W wypadku nieodebrania nagrody w terminie 14 dni od daty losowania lub po upłynięciu terminu ważności realizacji nagrody, redakcja zastrzega sobie prawo do dysponowania nią wedle własnego uznania, np. przeznaczenia jej do kolejnego konkursu.

 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here