Migalski z kotami obiecuje po 400 zł na dziecko w rodzinie

3

Marek Migalski w imieniu PJN zaprezentował dziś 3 internetowe spoty wyborcze. Bohaterami pierwszego pt. "Koty" jest sam Migalski i jego koty, w następnych m.in. obiecuje 400 zł miesięcznie na każde dziecko w rodzinie

Europoseł z raciborszczyzny, wiceprzewodniczący partii Polska Jest Najważniejsza, zapowiada, że co kilka dni pokazywane będą kolejne spoty, do końca kampanii ma ich być łącznie 20. Koszt każdego z nich wynosi około 700 zł.

- reklama -

 

Bohaterami pierwszego filmiku pt. "Koty" jest sam Migalski i jego dwa koty. Europoseł mówi do kotów, że gdyby były jego córkami, to on by dostawał na nie 204 euro miesięcznie, na co koty reagują mruczeniem. Na końcu pojawia się informacja dotycząca postulatu programowego PJN: wsparcie w wysokości 400 zł miesięcznie na każde dziecko w rodzinie.

 

Drugi filmik pt. "Świnki" dotyczy pieniędzy przekazywanych na działalność partii politycznych; anonimowe osoby wrzucają do świnek-skarbonek odznaczonych logo PO, PiS, SLD oraz PSL, monety. "Ty także płacisz na partie polityczne. Zobacz, kto marnuje twoje pieniądze? Wybieraj Mądrze!" – głosi napis na koniec klipu; pojawia się również informacja, że bez głosów PJN nie obcięto by dotacji na działalność partii o połowę.

 

Trzeci filmik pt."Starosta" pokazuje kobietę, która wchodzi do starosty, kładzie mu na biurku teczkę. Ten jednak nie ma zamiaru zająć się sprawą, więc kobieta zabiera teczkę i odchodzi. W tym filmiku PJN pokazuje, że opowiada się za bezpośrednim wyborem starostów i marszałków województw.

 

Filmiki wyborcze PJN możesz zobaczyć tutaj

 

źródło: onet.pl

- reklama -

3 KOMENTARZE

  1. czy jak z mojoą dziewczyną żyje w nie-formalnym związku TYPU konkubinat to też nam pan poseł da. zależy mi na tym ogormine. dzieci mamy cztery. jak dobrze licze to 1600 pln będzie. ale nie mamy ślubu kościelnego przed bogiem, bo kobita po dwóch rozwodach i jej synek z pierszego małżeństwa też rozwodnik. no nie chcial dać ksiądz ślubu. a my przecież dobra rodzina. kurator jak ostatnio był u synka to pochwalił bo robote znalazł ze zbierania złomu smyk kochany teraz żyje, żenić się chce z taką jadźką. ja też tylko raz sprawe miałem od ostatniego wyroku, wrobili mnie. teraz chcemy głosować na tego pana co na zdjęciu wygląda ładnie i tak mądrze mówi. rodzina to podstawa. i jeszcze żeby mi dał na dzieci co mam z taką koleżanką, na naszejklasie się poznaliśmy. moja dziewczyna nie wie o niej, ale fajna jest i mówi że dziecko to moje, bo się całowaliśmy. mały ma już 30 lat, ale wykapany ja, kropka w kropke. tak samo dwie ręki, dwie nogi, ta sama łysina. tak samo długi ma. podobnie jak ja dużo czyta, kodeks karny na ten przykład umie na pamięć. alfabetem morsa umie. no to musi być muj synek. troche mnie niepokoi odcień skury i skośne oczy, biedactwo chyba jakiegoś wirusa załapalo. biedny ahmed. dlatego wszyscy zgłosujemy na tego pana, bo ma koty, to musi być prawy człowiek, jak premier nasz kaczyński jarosław, chroń go panie od złego. amen.

  2. Obejrzałem i tak sobie myślę. Z tymi świnkami to tak na serio? A 304 pamięta? Kali ukraść to dobrze, Kalemu ukraść źle. Obracanie w żart nic nie pomoże. Smród pozostał.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here