Konkurs – tydzień obiadów w Barze na Klasztornej

3

Specjalnie dla naszych Czytelników Bar na Klasztornej zgotował pyszną niespodziankę – tygodniowy abonament na obiady. 

Specjalnie dla naszych Czytelników Bar na Klasztornej zgotował miłą niespodziankę – tygodniowy abonament na obiady.  Co zrobić, aby wygrać abonament? Odpowiedz na pytanie: jakiego koloru są firany w Barze na Klasztornej? (sprawdż w galerii pod artykułem).  Odpowiedzi prosimy wysyłać do 15 września do godz. 14. na adres: [email protected] w tytule wiadomości podając "Bar na Klasztornej". Nie zapomnij dodać swojego imienia, nazwiska i nr telefonu. Rozwiązanie konkursu 15 września o godz. 15.

- reklama -

 

Mało tego – z raciborz.com.pl i "Gazetą Informatorem" wygrywa KAŻDY!

 

 

Do końca września osoba, która zamówi drugie danie, zupę dostanie gratis! Wystarczy podać hasło „Gazeta Informator” lub "raciborz.com.pl".

 

 

 

 

 

Nowo otwarty Bar na Klasztornej oferuje w swoim menu tradycyjne dania kuchni polskiej, w tym naprawdę przepyszne pierogi. Gustownie urządzony lokal nastawiony jest na wymagającego klienta, który wie co dobre oraz ceni sobie nie tylko smak i jakość, ale również czystość i miłą obsługę. Szczególnie warte polecenia są obiady abonamentowe. W dzisiejszych zabieganych czasach nie każdy ma czas na gotowanie, ale w Barze na Klasztornej można zjeść po domowemu – "jak u mamy". Jak widać, stołowanie się na mieście wcale nie musi być wyznacznikiem zbytku. Wprost przeciwnie – jest to dobre rozwiązanie dla osób oszczędnych a przy tym ceniących sobie wygodę i dobry smak.
Smacznie i niedrogo, czysto i schludnie – oto atuty Baru na Klasztornej.

 

Serdecznie zapraszamy i życzymy smacznego!

 

 

 

Bar na Klasztornej

Racibórz, Klasztorna 10a


Czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10 – 17.
Przyjęcia okolicznościowe – czas bez ograniczeń.

 

W konkursie zwyciężyła Justyna Herok – gratulujemy!

 

Jeśli chcesz być na bieżąco z konkursami, dodaj do znajomych na facebooku Leszka Raciborskiego.

LUBISZ TO? KLIKAJ "LUBIĘ TO!" na naszym facebookowym funpage'u!

 

 

 

 

 

 

Regulamin konkursu:

O wygranej decyduje wynik losowania. Pod uwagę brane są tylko maile z prawidłową odpowiedzią sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wynikach drogą mailową. Nagrody będą do odebrania w w sklepie SOFT IB na rogu ulic Klasztornej i Ogrodowej w Raciborzu.

Biorąc udział w konkursie, zgadzają  się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez firmę Raciborskie Media – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych. Jeżeli nagroda nie zostanie odebrana w ciągu 14 dni losowanie zostanie ponowione. Metodologia losowania zwycięzców: każdej osobie, która udzieliła prawidłowej odpowiedzi przypisana zostaje liczba. Osobom, które są fanami raciborz.com.pl na facebooku przypisane są dwie liczby. Następnie przy użyciu wirtualnej maszyny losującej trafiana jest jedna zwycięska liczba z wpisanego zakresu.

W wypadku nieodebrania nagrody w terminie 14 dni od daty losowania lub po upłynięciu terminu ważności realizacji nagrody, redakcja zastrzega sobie prawo do dysponowania nią wedle własnego uznania, np. przeznaczenia jej do kolejnego konkursu.

- reklama -

3 KOMENTARZE

  1. Zauważyłem , gdy się kończy jakieś danie a w tym momencie zamawia go kilka osób to nie odmawiają komuś bo zabraknie tylko wydają mniejsze porcje, aby wszystkich zadowolić , ale nie w taki sposób. Można zaproponować inne danie a nie uszczuplać delikatnie wielkość porcji.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here