Mocno pijany kierował ciężarówką

18

Wczoraj w Roszkowie (gmina Krzyżanowice) policjanci z KPP Racibórz zatrzymali kierowcę ciężarówki marki DAF, który miał we krwi blisko 3 promile alkoholu.

Zatrzymanie 40-letniego mieszkańca woj. lubuskiego miało miejsce ok. godz. 15.00 na ul. Raciborskiej w Roszkowie. Kierowca ciężarówki jechał w kierunku Czech z ładunkiem kruszywa. Był tak pijany, że musiał zostać zatrzymany do wytrzeźwienia. Kontrola alkomatem wykazała wynik ponad 2,,8 promila.

- reklama -

 

Trzy godziny wcześniej w tej samej miejscowości miało miejsce inne zdarzenie z udziałem kierowcy samochodu ciężarowego, którego kierowca zagapił się i staranował renault scenic z dzieckiem w środku.

 

Czytaj również: 

W Roszkowie ciężarówka wjechała w renault

 

/op/

- reklama -

18 KOMENTARZE

  1. Pod artykułem pt. Szybka i skuteczna nauka języków… brak komentarzy jest warunkiem publikacji artykułu sponsorowanego, więc redakcja jest zobligowana do ich usuwania. Nie przeszkadzamy w swobodnym wyrażaniu swojego zdania. Jeśli ktoś chce swobodnie wyrazić swoje zdanie zawsze może na forum założyć nowy temat.

  2. Tiry na trasie Chałupki – Raciborz jeżdżą bez ograniczenia prędkości w strefie zabudowanej, strach iść, jechać rowerem, nie mówiąc o bezpiecznym przejściu na drugą stronę. Żarty, bo tylko tak można potraktować komentarz DW. Tiry na tory!!!

  3. A co maja moze 50 km jechac jak droga prosta? Jestem za, jak prosta to gaz i szpula a nie sie wlec i utrudniac i spowalniac innych. I naprawde ludzie szacun sie temu kierowcy nalezy a nie go tu zjezdzacie, takie najezddzanie na niego toz to totalna glupota jest

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here