Nowy, szary wygląd kładki

5

Śródmiejski most na Odrze łączący skwer przy Odrostradzie z Parkiem Książęcym zyskał nowy wizerunek. Teraz kładka jest szara. Jej remont kosztował ponad 65 tys zł. Zobacz zdjęcia kładki.

Remont kładki polegał na utwardzeniu terenu pod mostem oraz wzmocnieniu drewnianej jezdni mostu. Konstrukcja została także przemalowana, na czym najbardziej zależało mieszkańcom. Poprzednio magistrat zaskoczył mieszkańców malując kładkę na fioletowo – żółto. Tym razem jednak postawiono na bardziej stonowane barwy. Konstrukcja przybrała szary kolor. Remont, za prawie 65 800 zł, wykonała firma Borbud z Raciborza.

- reklama -

 

 

 

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

5 KOMENTARZE

 1. Nadworny malarz Krzyżek zadecydował, że elementy poziome mostu miały być zielone a pionowe szare. W rzeczywistości wszystko jest szare.

 2. clx

  ale za to jak pieknie się ta szarość komponuje z zielenią parku, teraz na jesień bedzie jeszcze lepiej.. oczywiscie do czasu aż brygada nocnych odważnych nie zechce się bawić sprayem i przeleć swe głebokie ja na filary podtrzymujące oraz inne powierzchnie płaskie.

 3. 35uj

  zieloną farbą ktoś sobie pewnie płot pomalował 🙂

 4. clx

  „[color=#606060; font-size: 12px]zieloną farbą ktoś sobie pewnie płot pomalował” – akurat zieleń jest widoczna na moście, ale z bliskiej odległości. Z daleka wszystko zlewa sie w szarość. I tak przechodząc parę razy słyszałem narzekanie, że poprzednie kolory były lepsze. Ludziom się nie dogodzi ;P[/color]
  [color=#606060; font-size: 12px]A co do malowania taką farbą płotu… litr pewnie kosztuje gdzies z 60zl wiec wartość płotu szybko by wzrosła ;)[/color]
  Jeszcze jedna sprawa mnie ciekawi… przecież kładka jest asfaltowa a nie drewniana, czy autor mógłby wyjaśnić o co chodziło z tym „wzmocnieniu drewnianej jezdni mostu”?

 5. Dlaczego nikt do jasnej ciasnej nie wykorzysta nowoczesnych technik aby sprawdzic jak to bedzie wygladac. Czemu nie było zadnych projektów na kolor które bardzo łatwo każdy może wykonać nawet w piancie o photoshop lub corel nie wspomne. Czemu nie było zadnej ankiety jaki kolor najabrdziej pasuje. Dlaczego wszystko jest malowane na wyblakłe kolory, wiem ze w raciborzu mieszka juz wiecej starszych osob i miasto umiera. Ale nie pozwólmy na wszystko aby było jak dla starszych ludzi za niedługo bloki beda malowane na brązowy, szary, wyblakła żółć itp.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here