Czadowe granie w Kuźni Raciborskiej

1

Ponad 150 osób bawiło się podczas V edycji imprezy pn. "Czad Rokendrol Fest", który w sobotę, 10 września odbył się w Kuźni Raciborskiej. Zobacz videorelację i obszerną fotorelację.

Była to druga w tym roku odsłona tego popularnego w lokalnym środowisku koncertu. W maju, kiedy to powrócono do imprezy po 15 latach przerwy, przed kuźniańską publicznością zaprezentowały się m. in. Psy Wojny, Świniopas, Reversal oraz KPP.

- reklama -

 

Tym razem dla fanów mocnego grania wystąpiło pięć kapel: The Thinners, The Crossroads, At Domine, The Bastard, a także I. V. C., którzy w dużej mierze są organizatorami całego przedsięwzięcia.

Publiczność przybyła na koncert – podobnie, jak członkowie poszczególnych zespołów – dawała z siebie wszystko: od głośnych okrzyków poczynając, na szalonym pogo kończąc. A wrażenia? Te – jak zaznaczył jeden z uczestników – można było zawrzeć właściwie w dwóch słowach: "Był Czad!".

/BaK/

- reklama -

1 KOMENTARZ

  1. Bardzo fajny koncert. At Domine dziękuje organizatorom za świetne przygotowanie imprezy a publiczności za super klimat i pogo. Naprawdę było super ! Wszystkie zespoły dały z siebie wszystko. BYŁ CZAD !!!

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here