Wygraj bilet na film w 5D! – rozstrzygnięty

0

Weź udział w konkursie, odpowiedz na dwa proste pytania i wygraj bilet na seans filmowy w 5D. Sponsorem nagrody jest Galeria Młyńska w Raciborzu. Do rozlosowania mamy trzy podwójne bilety.

Galeria Młyńska w Raciborzu przygotowała nie lada atrakcję dla wszystkich mieszkańców. Przed Galerią już niedługo stanie mobilna sala kinowa, w której każdy będzie mógł skorzystać z kina na miarę XXI wieku – Kina 5D! W kinie tego typu widz odbiera film wszystkimi zmysłami Dzieje się tak za sprawą przestrzennej muzyki, trójwymiarowego obrazu, wibrujących foteli poruszających się w rytm scenariusza filmu oraz odczucia powiewów wiatru. Dodatkowo jeśli w prezentowanym filmie pada deszcz lub coś wpada do wody widz odczuwa ten efekt na sobie za pomocą specjalnych dysz wodnych umieszczonych w fotelu.

- reklama -

Gdzie kupić bilet?
Bilet za darmo można otrzymać od 16 do 26 września. Wystarczy zrobić zakupy w którymkolwiek salonie Galerii Młyńskiej na kwotę min. 50 złotych. Bilet można także kupić za 20 zł w Inmedio w Galerii Młyńskiej.

Wygraj bilet!
Dla naszych Czytelników mamy trzy podwójne bilety na seans. Co zrobić by wygrać bilety? Wystarczy odpowiedzieć na dwa poniższe pytania:
1. Ile pięter miał tort, którym częstowano gości podczas imprezy z okazji 3. urodzin Galerii Młyńskiej? Podpowiedzi szukaj w fotogalerii z wydarzenia >TUTAJ

2. Który z poniżej wymienionych sklepów nie ma swojej siedziby w Galerii Młyńskiej?
a) Top Secret
b) Atlantic
c) House

Odpowiedzi można przesyłać na adres konku[email protected], w tytule wiadomości podając "Bilet Galeria Młyńska".  Rozstrzygnięcie konkursu 16 września.

Szczegółowy repertuar i opis filmów 5D już niebawem pojawi się na stronie Galerii Młyńskiej – www.galeria-mlynska.pl

 

 

Regulamin konkursu:

O wygranej decyduje wynik losowania przeprowadzonego przez organizatora. Pod uwagę brane są tylko odpowiedzi z prawidłową odpowiedzią wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową. Nagroda jest do odebrania w siedzibie firmy Raciborskie Media (róg Klasztornej i Ogrodowej) w Raciborzu (o ile w powiadomieniu nie wskaże się innego miejsca odbioru nagrody).

Nagroda powinna zostać odebrana w ciągu 7 dni od poinformowania o wygranej (wysłania powiadomienia). W przypadku nie odebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora – firmę Raciborskie Media, SOFT-ib – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych.

 

zwycięzcy: Andrzej Karwowski, Jacek Macyszyn, Monika Zielonka

 

/p/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here