Tuskobus przyjedzie, ale bez Tuska

15

W poniedziałek w ramach kampanii wyborczej do Raciborza zajedzie tuskobus, czyli wyborczy autobus Platformy Obywatelskiej – informuje poseł Siedlaczek . Raciborzanom nie dane jednak będzie spotkać się z premierem.

Tuskobus przybędzie do Raciborza o 10.30 i zaparkuje na Placu Długosza. Niestety dla sympatyków Platformy, nie będzie to główny tuskobus, czyli ten, którym obwozi się po kraju Donald Tusk. Nie pojawi się także żaden z innych znaczących polityków PO.

- reklama -

 

Premier, choć po piątkowych wydarzeniach (kiedy to pod jego kancelarią podpalił się mężczyzna) chwilowo przerwał objazd wyborczy, wróci do wojaży, ale w innych regionach Polski. Racibórz na mapie podróży nie figuruje.

 

/ps/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

15 KOMENTARZE

 1. Nie będzie Ryżego… szkoda. W takim razie Panie Pośle w zastępstwie Duce to pytanie do Pana: Jak żyć? By żyło się lepiej?

 2. ayala

  jaka szkoda ,chciałem podziękować za irlandię

 3. Apel

  Będziesz miał okazję 9 października. W*******************y platfusów gdzie ich miejsce. Do rynsztoka! Nawet nie historii, do kloaki po prostu!

 4. Jeszcze nie przegrali, a już relikwie po POlszewikach obworzą. Jedni będą wzdychali a inni sobie poplują. To wszystko pasuje do raciborskiego posła, który to „pudło” tu sprowadzi??? Poseł niech lepiej sie nie pokazje, bo na taką obrazę zaś nie zasłużył.

 5. Takim jak ,,APEL,, można wcisnac każdą głupotę – jak zresztą każdemu absolwentowi 10-tki! He! He !He!

 6. Czyli tusko-bus zastępczy, to się nie liczy. Widać gdzie platforma ma Racibórz….

 7. Skoro WIELKI TADZIO obraził się na platformersów to Ci drudzy i Jego mają w….życi![img]upload/small_8ScreenShot097-1.jpg[/img]

 8. Dlaczego nie można podać miejsca i godz. postoju tego autobusu.
  Nie ludzie idą i wykrzyczą bolesną prawdę o niewudolnych rządach PO.

 9. z boku

  Do ,,antytuskowiec,, Czy możesz podać, w kilku chociażby punktach , czym ten kłamliwy, kłótliwy, judziciel Polaków, kurdupel zaimponował Ci? Albo, jakie spełnił swoje obietnice , jak pełnił funkcę Premiera? Pamiętaj, że największe gnojki to faceci ponizej 1,70m! Działają wg zasady, jak się nie będą mnie bali, to się ze mnie będa śmiali! A fakt, że w stanie wojennym i innym nie siedział za swoje patriotyczne przekonania i walkę , jak inni ,daje mu jak najgorsze świadectwo człowieka ,,walczącego ,, o Polskę, który chce pretendować do tego , aby Jej przewodzić! A swoich najwierniejszych współpracowników gnoił, gnoi i będzie gnoił , ten typ tak ma!

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here