Fantasy Park Rybnik – strefa fantastycznej rozrywki

0

Fantasy Park Rybnik to połączenie wielu form rozrywki. Znajdziemy tutaj kręgielnię, bilard, maszyny do gier video, plac zabaw dla dzieci, to także miejsce gdzie odbywają się dyskoteki i wiele innych atrakcji.

- reklama -

Fantasy Park Rybnik to również doskonałe miejsce na zorganizowanie szkolenia czy imprezy firmowej. Firma oferuje bogato wyposażony bar, darmowy, bezprzewodowy Internet, klimatyzowaną salę wraz z najwyższej jakości sprzętem audiowizualnym, catering dostosowany do liczby i preferencji uczestników imprezy.

 

 

Kręgle, bilard, maszyny do gier video, plac zabaw

 

Znajdziemy tutaj najnowocześniejszą w regionie, ośmiotorową kręgielnię, cztery stoły bilardowe, strefę gier video, a na najmłodszych czeka plac zabaw.

 

Dyskoteki

 

Co tydzień w piątki i soboty można pobawić się przy muzyce klubowej. W niedzielę muzykę latynoamerykańską serwuje Edi Sanchez. Imprezy w Fantasy Park to przede wszystkim świetna muzyka, profesjonalna obsługa, możliwość rezerwacji miejsc siedzących, zamówienia cateringu, pizz. To doskonałe miejsce na organizację urodzin , wieczorów panieńskich czy kawalerskich.

 

 

Imprezy firmowe

Spotkania firmowe to doskonała forma motywacji pracowników. Szczególnie w takim miejscu jakim jest Fantasy Park. Można zorganizować tutaj wszelkiego rodzaju imprezy integracyjne: od turniejów na kręgielni, przez firmowe wigilie, po eventy tematyczne czy nawet  szkolenia pracowników. W ramach imprez firmowych Fantasy Park proponuje również zakup voucherów na kręgle, bilard lub plac zabaw.

 

Warto odwiedzić stronę internetową Fantasy Park w Rybniku:

www.rybnik.fantasypark.pl oraz profil na facebooku www.facebook.pl/fprybnik

Można znaleźć tam wszelkie informacje na temat lokalu, atrakcji, imprez, promocji, galerie zdjęć, aktualności, cenniki.

Firma Fantasy Park powstała w 2001 roku w Krakowie. Obecnie obejmuje 10 centrów rozrywki w różnych miastach w kraju. Jedno z nich zlokalizowane jest w Rybniku, około 25 km od Raciborza. Miejsce to jest bardzo popularne i znane nie tylko w Rybniku, ale także w sąsiednich miastach.

KONTAKT:

Fantasy Park sp. z o.o.

ul. Raciborska 16
44- 200 Rybnik
tel. +48 32 755 72 33
fax.
+48 32 755 72 34
e-mail:
[email protected]

 

 

 

 

oprac/lp

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here