Paweł Kowal odwiedził kowala

0

Paweł Kowal, eurodeputowany i lider PJN wraz z Adamem Gawędą, kandydatem na posła tej samej partii 30 września przed spotkaniem z wyborcami, odwiedzili w Bieńkowicach najlepszego kowala na Śląsku Jana Sochę.

Jan Socha witając gościa z Brukseli powiedział "kowal jestem". Kandydujący na posła Adam Gawęda wraz z Pawłem Kowalem nakręcili w kuźni Sochy film promocyjny na potrzeby kampanii wyborczej. Gospodarz dostał od gości pamiątkową statuetkę dla najlepszego kowala na Śląsku. Po czym, po wysłuchaniu historii o dziejach rodziny sami założyli fartuchy kowalskie i wykuli podkowę dla powiatu raciborskiego na szczęście, a zgromadzeni w kuźni komentowali, że Paweł Kowal wygląda jak Dzierżyński.

- reklama -

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Wizyta Pawła Kowala i Adama Gawędy do Raciborza opóźniła się o prawie godzinę, z takim spóźnieniem dotarli z Bieńkowic do PWSZ na ul. Słowackiego gdzie zebrało się ponad sto osób. Spotkanie prowadził Dawid Wacławczyk, politycy założenia programowe PJN.

 

Na spotkaniu byli także kandydaci do parlamentu: Alicja Lechowicz, Romana Kiedrowska i Piotr Klima, z inicjatywy którego Kowal i Gawęda odwiedzili kowala Sochę w Bieńkowicach.

 

/w/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here