Zamek Piastowski zaprasza na wystawy

1

Zamek Piastowski w Raciborzu zaprasza miłośników sztuki współczesnej i nie tylko do zwiedzenia dwóch międzynarodowych wystaw czasowych. Do 6 stycznia w domu książęcym można oglądać dwie wystawy.Wystawy prezentowane na Zamku:

– "Time-Zeit-Czas-Amser" – artystyczne interpretacje czasu – międzynarodowa wystawa zapoczątkowana przez cztery partnerskie samorządy (Märkischer, Wrexham, Powiat Raciborski i Elbe-Elster) w 2010 r. Gościła już w Wielkiej Brytanii i Niemczech. W styczniu zostanie zaprezentowana w powiecie nakielskim. Polskę reprezentują w niej prace autorstwa Ewy Lenard (instalacja rzeźbiarska pt. PRZESTRZEŃ.RODZINA) oraz Grzegorza Tomasiaka (zbiór ikon). Ponadto wystawa wzbogaciła się o prace wykładowców Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Raciborzu.

- reklama -

– "Spotkania" – wystawa fotograficzna wybranych fotografii autorstwa polskich (Gabriela Habrom-Rokosz, Agnieszka Gogolewska, Paweł Okulowski, Sebastian Krupa) i niemieckich fotografów, którzy wykonywali zdjęcia ‘bohaterom’ albumu pt. "Spotkania". Wydawnictwo powstało z okazji jubileuszu 10-lecia partnerstwa pomiędzy Powiatem Raciborskim i Powiatem Märkischer.

Możliwość zwiedzania w następujących godzinach:

Poniedziałek-Piątek: 10.00-15.00
Sobota-Niedziela: 10.30, 11:30, 12:30, 13:30, 14:30, 15:30

Wstęp wolny.

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

1 KOMENTARZ

  1. Daaan25

    [b]Wszystko pięknie …ale czemu tak trudno ustalić w tygodniu godziny póżniejsze niż 15- ta ….nie kazdy ma czas do 15tej…podobnie w niedziele-tylko do 16,30 ostatnie wejście..?[/b]
    [b]To samo dotyczy naszego MUZEUM – godziny dla tych,co mają czas do 15 – ….dawniej muzeum było dostępne nawet po 18 tej. …nie mam możliwości zwiedzenia muzeum,a z wystawą też jest pod znakiem zapytania…. KIEDY w Raciborzu bedzie NORMALNIE !????[/b]

    [b][/b] Dziwnie nas raciborzan,traktuje tutejsza KULTURALNA organizacja ! ; /

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here