
Odpowiedź jest tylko jedna: notebook ACER AS7741 z najnowszej serii Aspire. Zapraszamy do prezentacji!
ACER AS7741 to notebook z matrycą Full HD+ 17.3" CristalBrite z podświetlenim LED. Procesorem operacyjnym notebooka jest Intel Core i5-480M HT 64-bitowy o częstotliwości taktowania 2×2,66 GHz.
Główne zalety nowej technologii INTEL Core i5 to:
– Najmniejszy i najnowocześniejszy na świecie proces produkcyjny: 32nm – to niższe temperatury pracy, większa wydajność i niższe zapotrzebowanie na energię
– Zintegrowany dwukanałowy kontroler pamięci RAM – poprawa wymiany danych Procesor – Pamięć: wyższa wydajność całego laptopa!
– Technologia Intel Hyper-Threading – 4 rdzenie logiczne!
– Technologia Turbo – BOOST inteligentnie zwiększająca wydajność procesora w przypadku zapotrzebowania na większą moc! Szybkość do 2,933GHz!

Znajdziemy tutaj dysk twardy o pojemności 750GB oraz pamięć Ram o pojemności 4 GB DDR3.
Acer został wyposażony w kartę graficzną ATI Mobility Radeon HD 6550 – karta posiada 1024MB DDR3 Własnej Pamięci,w trybie Hyper Memory do 2303MB + DIRECTX 11. Warto zauważyć iż jej osiągi są lepsze od GeForce GT420.
Notebook posiada łącze bluetooth, kamerę internetową 2,0 Mpix, czytnik linii papilarnych służący jako element logowania, a także system operacyjny Windows 7 Home Premium. Waga Acera to 3,2 kg. Bateria wystarcza na 3 godziny intensywnej pracy.
Koszt tego modelu to 2699 zł.
Artykuł opracowano przy współpracy z firmą informatyczną SOFT-ib :





![Raciborska biblioteka uhonorowała najbardziej aktywnych czytelników i rodziców [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/czytelnik-roku.jpg)

![Racibórz znów pokazał wielkie serce. 34. Finał WOŚP [ZDJĘCIA] Racibórz znów pokazał wielkie serce. 34. Finał WOŚP](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/wielka-orkiestra-swiatecznej-pomocy-wosp-2026-raciborz.jpg)
![Historia Śląska zapisana w losach jednej rodziny. Spotkanie z Łukaszem Schubertem w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA] Historia Śląska zapisana w losach jednej rodziny. Spotkanie z Łukaszem Schubertem w raciborskiej bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/Lukasz-Schubert.jpg)




![Jak zachęcić dzieci do czytania? Bibliotekarze z Raciborza i Karwiny o promocji czytelnictwa [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/biblioteka-karwina.jpg)

![Sąd Rejonowy w Raciborzu wśród liderów edukacji prawnej w Polsce [ZDJĘCIA] Sąd Rejonowy w Raciborzu wśród liderów edukacji prawnej w Polsce](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/sad-rejonowy-raciborz-marzena-korzonek.jpg)


![Hałas, śmieci i zniszczenia. List do Redakcji oraz komentarz właścicielki „Końca Świata” – AKTUALIZACJA [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przystanek-kulturalny-koniec-swiata-2-1.jpg)

![Uroczysty hołd pomordowanym w Zbrodni Katyńskiej oddany przez Policję w Brzeziu [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/Policjanci_Brzezie_DSC01177.jpg)






