Najmłodsi miłośnicy teatru obejrzeli „Kota w butach”

0

Wesołe piosenki, sympatyczni bohaterowie, malownicze dekoracje – tak w kilku słowach można opisać spektakl "Kot w butach", który najmłodsi raciborzanie mogli obejrzeć w niedzielę. Zdjęcia – "Kot w butach" w RCK.

Spektakl przedstawia historię młynarczyka Janka, zakochanego w Małgosi – córce Młynarzowej – i niezwykłego, zaczarowanego Kota. Gdy Młynarzowa wygania Janka z młyna, tylko pomoc figlarnego Kota w butach może uratować młynarczyka. Wyruszają w podróż do bajkowego lasu, gdzie czekają na nich równie bajkowe przygody, które najmłodsi raciborzanie oglądali z zapartym tchem.

- reklama -

"Kot w butach" to pełna humoru baśń muzyna. Wesołe piosenki, sympatyczni bohaterowie, malownicze dekoracje (do przedstawienia uszyto specjalną, zaprojektowaną przez Adama Kiliana kurtynę) – a wszystko po to, by zachwycić i oczarować najmłodszych widzów. Spektakl w wykonaniu Gliwickiego Teatru Muzycznego, choć długi bo trwał dwie godziny, nie nudził. Wręcz przeciwnie, był pełny ciekawych zwrotów akcji i wesołych sytuacji.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here