Ex-bandyta opowie o przemianie w duchownego

26

Były gangster, bezwzględny przestępca, człowiek z marginesu. Obecnie pastor. 10 listopada w kościele zielonoświątkowców opowie o duchowej przemianie której doświadczył, kiedy spotkał na swej drodze Jezusa Chrystusa

Wyobraź sobie człowieka, który zabija na zlecenie, kradnie, handluje nielegalnym towarem, wymusza haracze i ściąga długi. Morderca, gangster, przestępca. Artur Ceroński. Żywe świadectwo tego, że Bóg pełnego grozy, nienawiści i samotności gangstera jest w stanie przemienić w pełnego miłości i pokory człowieka chcącego służyć innym. Były gangster, a obecnie pastor, będzie gościem raciborskiego zboru zielonoświątkowców. Spotkanie odbędzie się 10 listopada o godz. 19.00 przy ul. Cecylii.

- reklama -

 

Spotkanie z Arturem Cerońskim to tylko jedno z wielu wydarzeń w raciborskim zborze zielonoświątkowców w najbliższym czasie. Oto pełna oferta wydarzeń w październiku i listopadzie:

20 października, godz. 16.00 – Spotkanie dla seniorów i osób samotnych
22 października, godz. 10.00 – Warsztaty artystyczne
23 październik, godz. 10.00 – gość – pastor Michał Hydzik
6 listopada, godz. 10.00 – gość – lekarz psychiatra Jerzy Czech
10 listopada, godz. 19.00 – gość – pastor Artur Ceroński
18 listopada, godz. 18.00 – wieczór izraelski – koncert MISSIO MUSICA
20 listopada, gość – dyrektor stowarzyszenia Głos Prześladowanych Chrześcijan

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

26 KOMENTARZE

 1. Normaly

  ,,człowiek który zabijał na zlecenie ” – jak to możliwe że jest na wolności ??? Co robi prokuratura w Raciborzu ??? Ja chyba jestem w innym świecie !!! MORDERCA PASTOREM ??? Kiedy odbył swoją karę ??? To jest Zgłoszenie przesępstwa ! I tacy ludzie są na wolnosci ?

 2. anty-k

  Zieeeeeew. KrK zieloni nie zaimponują. U nich jeden najpierw był w hitlerjugend, a później szefem całego przedsiębiorstwa Vatican GmbH został.

 3. sceptyk

  znalazłem jeszcze to
  [url=http://www.youtube.com/watch?v=TQaIcksXWBw]http://www.youtube.com/watch?v=TQaIcksXWBw[/url]

 4. Morderca w roli pastora? Toż to wilk w owczej skórze. Zaleca się przyjść na to spotkanie w kamizelkach kuloodpornych.

 5. kali

  8 lat za morderstwo, wyszedł po 3 latach Fajne mamy w polsce prawo!

 6. Jak zwykle odezwali się katolicy. Zamiast patrzeć, kim ten człowiek jest obecnie, z właściwą sobie miłością bliźniego przekreślają go za przeszłość.

 7. Koloratka pod szyją jeszcze nikogo nie czyni księdzem czy pastorem.

 8. zpm

  Artur nie zabijał na zlecenie

 9. Skandal

  Przede wszystkim prawny. Po wtóre – w innych kościołach taki człowiek nie miał by szans na taką funkcję.Nawrócenie czy aktorstwo i udawanie?
  Kogo Pan pastor sprowadza do Raciborza?

 10. z tym potwornym oburzeniem, to tylko przykład jak Bóg potrafi zmienić człowieka, czy tak samo krzyczysz „skandal” gdy na mszy jest czytanie o nawróceniu św. Pawła lub z jego listów, w końcu też był przśladowcą i swiadkiem morderstw.

 11. celnik

  Czasem ludzie szukają cudów-a jeśli są w postaci zmiany życia tego człowieka, to zasiewaja wątpliwości!!.Ja też w swoim życiu spotkałem Jezusa i doświadczyłem wielu cudów, diabeł namieszał w moim małżeństwie w starym życiu. Został mi tylko ON – Jezus i choć czasem jest ciężko, tego się trzymam.

 12. Czy słyszałeś o Augustynie z Hippony? Czy czytałeś jego „Wyznania”? No to bracie, dopiero powinieneś krzyczeć „SKANDAL”.
  Facet w młodości był… sam przeczytaj, abyś nie zarzucał mi kłamstwa.
  To jest, patrząc twoimi oczami, prawdziwy skandal. Nie dość, że był łajdakiem pochodzenia hebrajskiego, to nawet został duchownym, a na dodatek cały świat chrześcijański uznaje go za „ojca i doktora kościoła” (świadomie piszę, że cały, bo zaliczają go do tego grona katolicy, prawosławni oraz większość protestantów). Poza tym, katolicy uznali go świętym, a prawosławni błogosławionym.
  No bracie dawaj! Krzycz skandal! Pisz petycję do papieża albo i do samego Pana Boga.

 13. Przepraszam. Zapędziłem się przy pisaniu. Augustyn z Hippony nie pochodził z hebrajczyków tylko z berberów, czyli rodowitych białych mieszkańców północnej Afryki. Myślałem prawidłowo tylko przez nieuwagę napisałem błędnie.

 14. 17:26

  Nie przepraszaj. To po prostu podświadomy antysemityzm. My Polacy już tak mamy. Jesteśmy antysemitami nawet jak sobie nie zdajemy z tego sprawy.

 15. głos

  Chwała Jezusowi, który ma moc zmienić każde życie! Przeszłość tego człowieka pokazuje jak WIELKI JEST BÓG, który wyrwał go z dna grzechu! Dla Boga nie ma znaczenia, kim byłeś. Ważne jest, kim dla Ciebie jest JEZUS dzisiaj, czy oddałes Mu swoje życie? Każdy na tej ziemi potrzebuje nawrócenia, nie tylko przestępca. [i]”Tak Bóg umiłowal świat, że Syna swego jednorodzonego dał, aby każdy, kto w Niego wierzy nie zginął, ale miał życie wieczne.[/i] [i]J.3.16[/i]

 16. Zieloni są specjalistami od mieszania ludziom w glowach. To nie Jezus go przemienił ale socjotechnika zielonych populistów

 17. Bogdan zamilcz. Jestem ciekaw czy Twój pastor wie co Ty wyprawiasz atakując braci. Przez swoje bezprawne wpisy skrzywdziłeś już wiele osób.
  Obawiam się, że pora na to abyś przestał – Twoja nienawiść nie buduje tylko zabija. Publikujesz artykuły na temat sekt i psychomanipulacji a nie widzisz, że sam tak działasz. Opamiętaj się.

 18. Bogdan zamilcz. Jestem ciekaw czy Twój pastor wie co Ty wyprawiasz atakując braci. Przez swoje bezprawne wpisy skrzywdziłeś już wiele osób.
  Obawiam się, że pora na to abyś przestał – Twoja nienawiść nie buduje tylko zabija. Publikujesz artykuły na temat sekt i psychomanipulacji a nie widzisz, że sam tak działasz. Opamiętaj się.

 19. Albo wy jesteście naprawdę tacy albo robicie tak !!! Tego BANDZIORA ZA PYSK I NIECH POKUTUJE ZA SWOJE ZBRODNIE !!! Dlaczego tki ZBOCZENIEC I MORDERCA jest na wolności ??? Zakłada następną SEKTĘ ??? ALBO JUŻ W NIej jest ???
  leśna polana z o.o albo LEŚNA POLANA I SPÓŁKA ??? Gdzie jest prokuratura w Raciborzu ???

 20. I ktoś ciebie przyjmie ( w duchu odnowy ) !!! Markowice mają takiegi ………..super radnego !!!

 21. Podziwiam Twoją czystość i moralność. Widzę, że z czystym sumieniem, możesz przyjść na spotkanie i rzucić kamieniem. Zapraszam za organizatorów spotkania! Tylko przed wyjściem nie spoglądaj w zwierciadło swojego sumienia abyś się nie rozmyślił.
  Pozdrawiam,Padre.

 22. Spotkanie sie odbyło i było super. Niesamowite świadectwo Bożego działania. To żywy przykład prawdziwości słów zapisanych w Biblii: „kto uwierzy w sercu swoim i wyzna swoimi ustami, że Jezus jest Panem (Zbawicielem-Mesjaszem), ten zbawiony będzie”. O dziwo nikt nie rzucał kamieniami. Ciekawe dlaczego?

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here