Konkurs: wygraj książkę „Spalona” – rostrzygnięty

0

Weź udział w konkursie portalu raciborz.com.pl oraz księgarni Sowa, odpowiedz na jedno proste pytanie i wygraj książkę "Spalona" autorstwa Cast P.C. i Cast Kristin.

Hity Księgarni Sowa :
1. Długie ramię Moskwy – Sławomir Cenckiewicz – 49.00
2. Cukiernia pod amorem. Cieślakowie – Małgorzata Gutowska – Adamczyk – 39.90
3. Spalona – P.C. Cast, Kristin Cast – 29.90
4. Dzieci gułagu – Frierson Cathy, Wilenski Siemion – 46.70

- reklama -

 

KONKURS:

Aby wygrać książkę "Spalona" wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Jaki tytuł nosił pierwszy tom cyklu "Dom Nocy" do którego należy również książka "Spalona"? Poprawne odpowiedzi należy przesłać do 1 listopada na adres [email protected], w tytule należy podać "Sowa – Spalona" oraz podpisać się imieniem i nazwiskiem. Rozwiązanie konkursu 2 listopada.

 

 

W Domu Nocy sprawy nie wyglądają dobrze. Zoey Redbird znalazła się na rozdrożu: ze złamanym sercem, patrząc, jak rozpada się wszystko, w co wierzyła, ma ochotę na zawsze pozostać w Zaświatach. Słabnie w oczach i coraz trudniej jest przypuszczać, że uda jej się wrócić do przyjaciół i naprawić świat. Jedyna osoba wśród żywych, która może do niej dotrzeć – Stark – musi najpierw odnaleźć drogę. Tylko jak? Pozostało tylko siedem dni…

Tymczasem Stevie Rea skrywa tajemnicę, która może stanowić klucz do sprowadzenia Zoey z powrotem do świata, lecz jednocześnie grozi jego zniszczeniem.

 

Księgarnia SOWA
ul. Długa 29
Racibórz 

 

Regulamin konkursu:

O wygranej decyduje wynik losowania przeprowadzonego przez organizatora. Pod uwagę brane są tylko odpowiedzi z prawidłową odpowiedzią wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową. Nagroda jest do odebrania w siedzibie firmy Raciborskie Media (róg Klasztornej i Ogrodowej) w Raciborzu (o ile w powiadomieniu nie wskaże się innego miejsca odbioru nagrody).

Nagroda powinna zostać odebrana w ciągu 7  dni od poinformowania o wygranej (wysłania powiadomienia). W przypadku nie odebrania nagrody  organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora – firmę Raciborskie Media, SOFT-ib  – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych.

 

Książkę wygrała:  Oliwia Horbaczewska

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here