Kolejni sportowcy ze stypendiami prezydenta

0

Od 50 do 700 zł otrzymywać będą przez ostatni kwartał 2011 roku najlepsi sportowcy z Raciborza. Prezydent przyznał stypendia zawodnikom którzy osiągnęli wynik sportowy w krajowych lub międzynarodowych zawodach.

Wykaz zawodników którym na okres czwartego kwartału 2011 roku przyznano pomoc finansową w formie stypendium oraz kwot rat miesięcznych :

- reklama -

1. Ersetic Dawid – MKZ „Unia” 500 zł
2. Wolny Mateusz – MKZ „Unia” 400 zł
3. Błoński Kamil – MKZ „Unia” 500 zł
4. Wanke Mateusz – MKZ „Unia” 500 zł
5. Gucik Arkadiusz – MKZ „Unia” 350 zł
6. Bańczyk Krzysztof – MKZ „Unia” 50 zł
7. Derwieczyński Bartłomiej – MKZ „Unia” 50 zł
8. Fijas Marek – MKZ „Unia” 50 zł
9. Koszany Kamil – MKZ „Unia” 50 zł
10. Wołek Kacper – MKZ „Unia” 50 zł
11. Jaroszewicz Łukasz – MKZ „Unia” 50 zł
12. Jasiukajć Krzysztof – MKZ „Unia” 50 zł
13. Urgacz Wiktoria – MKZ „Unia” 50 zł
14. Wanke Grzegorz – MKZ „Unia”    300 zł
15. Figiel Adam – MKZ „Unia” 50 zł
16. Siudak Przemysław – MKZ „Unia” 50 zł
17. Tejchman Dawid – MKZ „Unia” 200 zł
18. Walczak Amadeusz – MKZ „Unia” 200 zł
19. Jezierzańska Sara – LKS „Dąb” 500 zł
20. Jezierzański Sebastian – LKS „Dąb” 300 zł
21. Chluba Nikola – LKS „Dąb” 150 zł
22. Ratyńska Justyna – LKS „Dąb” 250 zł
23. Drzeżdzon Paweł – LKS „Dąb” 200 zł
24. Kampik Mateusz – LKS „Dąb” 50 zł
25. Ołenczyn Patryk – LKS „Dąb” 50 zł
26. Ostrowski  Nataniel – LKS „Dąb” 50 zł
27. Gołuchowski Patryk – LKS „Dąb” 50 zł
28. Grzeszczuk Michał – LKS „Dąb” 100 zł
29. Żelechowski Patryk – LKS „Dąb” 50 zł
30. Kozłow Paula – LKS „Dąb” 150 zł
31. Chluba Aleksandra – LKS „Dąb” 50 zł
32. Święty Justyna – MKS-SMS „Victoria” 700 zł
33. Smoleń Rafał – MKS-SMS „Victoria” 600 zł
34. Tokarski Krzysztof – MKS-SMS „Victoria” 400 zł
35. Nawaryńska Katarzyna – MKS-SMS „Victoria” 350 zł
36. Rogacz Katarzyna – MKS-SMS „Victoria” 200 zł
37. Gabrysz Wojciech – MKS-SMS „Victoria” 250 zł
38. Ostrowska Agnieszka – AZS PWSZ 600 zł
39. Marcinek Tomasz – AZS – AWF Katowice 400 zł
40. Brembor Tomasz – AZS – AWF Katowice 250 zł
41. Rypel Natalia – AZS – AWF Katowice 150 zł
42. Goliniewski Jakub – AZS – AWF Katowice 150 zł
43. Tyc Łukasz – AZS – AWF Katowice 100 zł
44. Świerczewski Filip – KS „Łamator” 50 zł
45. Bordo Kamil – KS „Łamator” 50 zł
46. Szymańska Katarzyna –  GSML     200 zł
47. Grochowski Jakub –  WKS „Śląsk” 300 zł
48. Obruśnik Michał – KSz „Silesia” 150 zł
49. Krupa Katarzyna – RTP „Unia” 150 zł
50. Tarczyńska Katarzyna – RTP „Unia” 200 zł
51. Zejdler Łukasz – BANIK Ostrava 200 zł

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here