Miraż pomaga opolskiemu hospicjum

Zespół Wokalny Miraż pod kierownictwem Elżbiety Biskup wystąpił podczas koncertu "Głosy dla Hospicjum", który był inauguracyjnym koncertem akcji "Urządzamy hospicjum".

– Koncert był początkiem akcji "Urządzamy hospicjum”, zbieramy na wyposażenie hospicjum w Opolu – potrzebny jest między innymi sprzęt medyczny do gabinetu lekarskiego i zabiegowego, łóżka dla pacjentów. Potrzebne jest jeszcze ok. 300 tys. zł – mówił ks. Marian Niemiec, proboszcz parafii ewangelicko – augsburskiej i prezes Stowarzyszenia Hospicjum Opolskie.

- reklama -

Wychowankowie Młodzieżowego Domu Kultury zaśpiewali zarówno piosenki religijne, jak również popularne utwory znanych wykonawców mówiące o wartości życia, przemijaniu i miłości. Po koncercie publiczność miała okazję złożyć dar na hospicjum. Była też okazja do obejrzenia budynku.

 

 

Koncert zorganizowany był w ramach VIII Ogólnopolskiej Kampanii Społeczno – Edukacyjnej „Hospicjum to życie”. Organizatorami Koncertu byli: Stowarzyszenie Hospicjum Opolskie oraz Rada Dzielnicy Nowa Wieś Królewska. Przypomnijmy, że zespół Miraż w ubiegłym roku kalendarzowym współpracował  z Radiem Opole przy nagraniu płyty „Przy świątecznym stole z Radiem Opole” , która wydana została na rzecz Hospicjum Opolskiego.

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here