Kabaret Hrabi w Raciborzu

0

Występ Kabaretu Hrabi jest niczym terapia śmiechem. Podczas swojego występu w RCK Hrabi zaprezentował program "Savoir vivre”. Zobacz zdjęcia – kabaret Hrabi w Raciborzu. Zobacz WIDEO z występu.

Niby wszyscy wiemy jak się zachować, że trzeba powiedzieć "dzień dobry, do widzenia i przepraszam". Ale w jakich sytuacjach tego nie mówić? Jak pocałować kobietę w dłoń żeby nie popełnić faux pas, i czy wypada ze sobą nosić do tego celu chusteczkę. Mówimy smacznego gdy ktoś z bólem istnienia nachyla się nad podaną przez kelnera potrawą i oczom nie wierzy, czy raczej spojrzeć ze współczuciem i poklepać po ramieniu? Kultura picia alkoholu. Czy istnieje coś takiego? Na te i inne pytania starali się w przekomiczny sposób odpowiedzieć kabareciarze z Hrabi, podczas występu, który można było obejrzeć w niedzielę popołudniu w Raciborskim Centrum Kultury. Kabaret Hrabi w Raciborzu wystąpił z programem "Savoir vivre".

- reklama -

 


Kabaret Hrabi cz.2 opublikowane przez raciborz_com_pl

 

 

Zobacz więcej zdjęć – Kabaret Hrabi w Raciborzu. 

 

"Savoir vivre" to program nie dający publiczności chwili wytchnienia. Podczas występu publiczność dowiedziała się między innymi że wino lub koniak się sączy, a wódkę pije duszkiem, na co zwracać uwagę przy oświadczynach czy jak ocenić partnera po sposobie jego tańca. Podkreślona została również ważność słów: proszę, przepraszam czy dziękuję. Publiczność przez prawie dwie godziny śmiała się i to niemal bez przerwy. Joanna Kołaczkowska, Dariusz Kamysa, Tomasz Majer i  Łukasz Pietscha tworzą naprawdę zgrany zespół. Świetnie bawili się razem z publicznością i czasami sami nie umieli powstrzymać się od śmiechu.
 
/pk/
- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here