Hardkorowy Koksu zawitał do Raciborza

3

W sobotni wieczór 5 listopada w sklepie z odżywkami "Iron Pump" na ul. Browarnej gościł słynny kulturysta Robert Burneika znany jako "Hardkorowy Koksu"  (zdjęcia oraz wideorelacja).

Tuż po godzinie 21:00 pojawił się znany wielu Polakom z serwisu youtube  Robert Burneika vel "Hardkorowy Koksu" – litewski kulturysta, mieszkający na stałe w Las Vegas, współautor oraz jednocześnie bohater kilkudziesięciu filmików zachęcających do trenowania kulturystyki.

- reklama -

 

Widać było duże zainteresowanie raciborzan przyjazdem Burneiki. Przy ciasnym sklepiku ustawił się tłum niemal szczelnie okalający wejście.

 

Do zgromadzonych Robert Burneika powiedział: – Widzę was to bardzo dużo, dziękuję za to, że  każdy chce się ze mną spotkać. Dziękuję wszystkim, którzy przyjechali aby mnie zobaczyć. Już jutro jadę do Las Vegas,  jestem w trasie już trzy tygodnie, a jeszcze dziś czeka mnie wizyta w klubie…  zatem, kto chce zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie albo dostać autograf na moim zdjęciu to … nie będę mówił za dużo, trzeba wziąć się  do roboty, czasu mało… – dodał.

 

Do środka wchodziły po dwie osoby – po to, by zrobić sobie z "Koksem" zdjęcie lub kupić koszulkę albo autograf. "W Raciborzu nie ma lipy!" – podsumował. Całe spotkanie trwało godzinę, a Burneika popędził zaraz po nim do klubu Magic w Krzyżanowicach, gdzie planowany był jego występ.

 

 Zobacz wideorelację z wizyty  Roberta Burneiki:

 

 

 

 

Zobacz więcej zdjęć z wizyty Roberta Burneiki – Hardkorowy Koksu w Raciborzu…

 

/nat/

 

Sponsorem wizyty Roberta Burneiki w Raciborzu jest:

 

 

członek grupy:

 

 

 

 

- reklama -

3 KOMENTARZE

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here