11.11.11 – wyjątkowa data. Co się pod nią kryje?

0

W 2011 roku kilka razy mieliśmy do czynienia ze specyficzną datą. Dziś ostatnia z nich – 11.11.11. Dla jednych tego typu zestawienie cyfr wygląda po prostu ciekawie, dla drugich ma głębsze znaczenie.  Na temat znaczenia liczby 11 w internecie możemy znaleźć naprawdę wiele. Dla jednych jest to liczba mistrzowska, dla innych symbol nieporządku i grzechu. Rok 2011 jest pod względem liczb naprawdę wyjątkowy. Trzy razy mieliśmy do czynienia ze specyficzną datą. 1.1.11, 11.1.11 oraz 1.11.11. Dziś mamy 11.11.11. Nic więc dziwnego, że wśród numerologów aż huczy od pomysłów na temat tego co może wydarzyć się w tym dniu. Mówi się, że osoby urodzone tego dnia mogą być doskonałymi przywódcami, artystami, inspiratorami ważnych działań, wybitnymi naukowcami. Popularna teoria głosi, że niektórzy ludzie, zwłaszcza numerologiczne "Jedenastki" to w rzeczywistości aniołowie, którzy zstąpili na Ziemię w konkretnym celu. Ich misja polega na wnoszeniu jak największej ilości światła w życie śmiertelników.

Data 11.11.11 jest szczególnie ważna dla masonów, ponieważ taka data nie powtórzy się w przeciągu setek lat. Każda jedynka symbolizuje jedną linię na heksagramie – inaczej gwieździe Dawida, a razem daje to liczbę 6, która jest symbolem materializmu i symbolizuje świat, który bóg stworzył w 6 dni. Nie wiadomo dlaczego, ale ludzie zajmujący się numerologią, na podstawie powyższych faktów dzisiejszą datę łączą z wybuchem wojny. W chrześcijaństwie również data ta oznacza coś złego. Liczba 11 jest między innymi symbolem nadmiaru, przesady i nieporządku. Oznacza także grzech, a to tylko dlatego, że przekracza liczbę 10 (liczbę Dziesięciorga Przykazań). Czarny scenariusz dla tej daty powtarza się najczęściej. Specjaliści twierdzą, że jest to uzasadnione. Z liczbą 11 wiąże się bowiem kilka naprawdę tragicznych wydarzeń. 11 września 2001 miały miejsce ataki terrorystyczne na Nowy Jork i Waszyngton, 11 marca 2004 ataki terrorystyczne w Madrycie, 11 marca 2011 – trzęsienie ziemi i tsunami zalewające japońskie wybrzeże. Jak widzimy liczba 11 powtarza się w tych przypadkach wielokrotnie. Na czym polega ta cała “magia” 11-tki?

- reklama -

Daty, w których dane cyfry powtarzają się, są nie tylko budzącym ciekawość zjawiskiem dla numerologów, ale także dla artystów. Dzisiejsza data była inspiracją między innymi dla reżysera Darrena Bousmana. Jego film, który swoją premierę miał właśnie dzisiaj, nosi prosty tytuł "11.11.11". Scenariusz filmu, tak jak w przypadku religii, nie jest kolorowy. Jego fabuła jest prosta. Po tragicznej śmierci żony i dziecka, słynny amerykański pisarz, udaje się do Barcelony, by pogodzić się z bratem i umierającym ojcem. Niespodziewanie, jego życie przybiera zupełnie inny kierunek, gdy zaczyna doświadczać szeregu dziwnych wydarzeń, mających związek z liczbą 11. Ciekawość zmieniająca się w obsesję, prowadzi Josepha do odkrycia przerażającej prawdy i ujawnienia apokaliptycznej daty 11.11.11. Reżyser wykorzystał sytuację, a film z pewnością obejrzy mnóstwo osób, którzy z seansu wyjdą w poczuciu zbliżającej się apokalipsy.

Niektórzy wierzą, że historia lubi się powtarzać. Sprawdźmy więc co działo się na świecie ostatnio, kiedy w kalendarzu mogliśmy zobaczyć datę 11.11.11. Sto lat temu właśnie tego dnia w Bośni i Hercegowinie wybuchł jeden z największych pożarów w historii tego państwa. W kilku miejscach na świecie miały miejsce niezwykłe anomalie pogodowe. W wielu miejscowościach w tym samym dniu odnotowano rekordowe wysokie temperatury i rekordowe niskie temperatury. Tego co ma się wydarzyć 11.11.11 roku nikt nie próbował przewidzieć. Mówi się tylko, że będzie to dzień wyjątkowy. Dlaczego? Najprostszym wytłumaczeniem tego fenomenu jest działanie naszej podświadomości. Widok bliźniaczej daty lub godziny np. "11.11.11" zawsze wywoła u nas reakcję. Zawsze także znajdzie się ktoś, kto wokół takiej daty zrobi dużo szumu, w którym oczywiście będzie miał swój interes. Ludzie jednak lubią tajemnicze historie, lubią się bać i spekulować. Ta dziwna koincydencja w występowaniu liczby 11 a przy tym także numerologiczne znaczenie sprawiają, że możemy zgadywać co wydarzy się 11 listopada. Możemy, bo kto nam zabroni? W sieci nie brakuje osób, które twierdzą, że charakterystyczne liczby bardzo łatwo jest rozpoznać, jednak dopiero po fakcie. Przekonajmy się sami i 11 listopada śledźmy wiadomości bardzo dokładnie.  

/p/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here