Zamieszki w stolicy okiem raciborzanina

6

Jeden z mieszkańców Raciborza przebywał w Warszawie w czasie "Marszu Niepodległości", który przerodził się w zamieszki. Nakręcił i opublikował na serwisie YouTube filmik dokumentujący te wydarzenia. Zobacz video

Mężczyzna który chce zachować anonimowość był w samym środku gorących wydarzeń, kiedy to uczestnicy Marszu Niepodległości i Kolorowej Alternatywy starli się z policją. Za pośrednictwem portalu raciborz.com.pl zgodził się pokazać, co sam zobaczył. 

- reklama -

 

 

O tym, że udział w marszu wezmą raciborscy anarchiści informowaliśmy na portalu raciborz.com.pl w piątek. Czytaj – W Warszawie dym! Z udziałem raciborzan?

 

/ps/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

6 KOMENTARZE

 1. Dajcie sobie siana z prowadzeniem tego portalu. Same kopie z szanowanych portali jak Nasz Racibórz i Nowiny. Burek, zamknij to!

 2. aaa

  A gdzie tu na filmie widać jakieś starcie? Obejrzałem cały i starcia żadnego nie widzę. Jedynie co wiem, to że skinheadzi i kibole starli się z policją. Między skinami a lewakami starć tu żadnych nie widać.

 3. LEGION

  Działanie policji uwazam ża mało skuteczne. powinna zrobic porządke w kilkanascie minut i w taki spsób żeby krew i zeby łały sie do konału. Moze ktoś nauczy tych chłopcóów z policji działania. A wine ponsza włądze i cały gówniany wymiar sprawidlowosci który żadny sensacji woli scigac strózów prawa niz złdzoeji i szumowiny. Takich gosci w togach prokuratórów i sedziaów mam w tylnej cześci mojego ciała dlatego sprawidliwoc bede wymierzał sam „GŁOS MA TOWARZYSZ MAUZER…” (cytat z weirsza)

 4. [b]nie_lubie_lewactwa[/b] (Dzisiaj 08:52)

  napisał(a)
  Jakby nie to „lewactwo” to do dzisiaj tyrał byś 12 godzin 7 dni w tygodniu za kromkę chleba miszczu

 5. Hę?

  A autor to po czyjej stronie był?

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here