Oficjalny sobowtór Jacksona ze swoim show w Raciborzu

4

Jeden z najlepszych w Europie, oficjalny sobowtór Michaela Jacksona przyjedzie do Raciborza. Paweł Janak odwiedzi klub After Dark Brooklyn, gdzie da popis swoich umiejętności tanecznych.

Paweł Janak od dzieciństwa jest wielkim fanem Michaela Jacksona. Już jako dziecko zbierał wszelkie wycinki prasowe dotyczące artysty. W szkole znany był jako znawca i wielbiciel sztuki Michaela Jacksona. Od piętnastego roku życia Paweł naśladuje taniec i doskonali układy choreograficzne Michaela Jacksona. Pierwsze pokazy tańca w dyskotekach, wkrótce zaowocowały kolejnymi występami na różnych imprezach. Zawodowo naśladowaniem Jacksona zajmuje się już od 10 lat. Jest jednym z najbardziej podobnych do króla popu sobowtórem.

- reklama -

Przez lata dopracował kostiumy i choreografię tak, by publiczność patrząc na jego występ nie widziała Pawła Janaka, ale by odnosiła wrażenie że to show prawdziwego Michaela. Jak mu się to udaje? Będzie okazja by to sprawdzić. Sobowtór pojawi się w Raciborzu już w najbliższą sobotę, 19 listopada. O godzinie 22.00 rozpocznie się jego taneczne show w klubie After Dark Brooklyn (były Ozon). Show potrwa 20 – 30 minut, a później "Jackson" będzie do dyspozycji gości. Będzie można zrobić sobie z nim zdjęcie czy wziąć autograf.

 

 

/p/

- reklama -

4 KOMENTARZE

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here