Hip-hopowe podziemie wspiera Samera

3

Nepoka, Didos, Aster, Zjednoczeni, Leon Leonidas to raperzy, którzy wystąpią podczas koncertu charytatywnego "Hip-hopowe podziemie wspiera Samera". Koncert odbędzie się 26 listopada w klubie Atlantyda w Raciborzu.

Samer jakiś czas temu uległ dość poważnemu wypadkowi. Nie wiadomo, czy jeszcze kiedykolwiek stanie na nogi. Pomóc mu w tym chcą jego znajomi. Postanowili zorganizować koncert charytatywny, z którego dochód przekazany zostanie na leczenie Samera. Wstęp na koncert będzie bezpłatny, ale podczas imprezy cały czas zbierane będą pieniądze. Zorganizowana zostanie także licytacja płyt.

- reklama -

Koncert odbędzie się w sobotę, 26 listopada o godzinie 20.00 w klubie Atlantyda przy ulicy Polnej w Raciborzu. Podczas koncertu wystąpią raciborscy raperzy – Nepoka, Didos, Aster, Zjednoczeni, Leon Leonidas. Później wystąpią 2rek, Leon, Sly. – Wpadaj wspieramy brata, nasz klub nasze mikrofony, wpadajcie ziomy i weźcie żony, zbieramy na szczytny cel, przyjdź i pomóż zebrać jak najwięcej zer – na portalu społecznościowym facebook zachęcają do udziału organizatorzy.

 

 

/p/

- reklama -

3 KOMENTARZE

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here