Konkurs: List do Świętego Mikołaja

0

Nie tylko dzieci dostają prezenty 6 grudnia. Weź udział w konkursie na portalu raciborz.com.pl, zabaw się i wygraj niespodziankę dla siebie! Zadanie wcale nie jest trudne.

Aby dostać prezent od Świętego Mikołaja trzeba być przez cały rok grzecznym. Czasem wystarczy jednak napisać dobry list do Przybysza z Laponii, a ten przymruży oko na popełnione (drobne oczywiście) "grzeszki" i mimo wszystko wyciągnie coś o czym marzyliśmy z wora prezentów. Tak będzie i tym razem! Twój wyjątkowy, oryginalny, niebanalny list do Świętego może sprawić, że w Mikołajki prezent trafi w Twoje ręce. Wystarczy odrobina kreatywności.

- reklama -

 

 

KONKURS:

Konkurs polega na napisaniu Listu do Świętego Mikołaja. Praca musi być wyjątkowa, oryginalna i niebanalna w treści bądź formie. Może opierać się na grze słów, przyjąć formę żartobliwą, poetycką, itp. Może być rymowanką w gwarze śląskiej. Najciekawszy list zostanie opublikowany na łamach portalu raciborz.com.pl 6 grudnia oraz w Gazecie Informator. Dodatkowo, w mikołajkowym worze z prezentami na zwycięzcę czeka nagroda-niespodzianka. Prace należy przesłać do 5 grudnia na adres [email protected], w tytule należy podać "List do Świętego Mikołaja" oraz podpisać się imieniem i nazwiskiem. Rozwiązanie konkursu 6 grudnia – w MIKOŁAJKI.

 

Regulamin konkursu:

O wygranej zdecyduje powołana komisja konkursowa. W przypadku większej ilości ciekawych prac, komisja przyzna dodatkowe nagrody – upominki. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową. Nagroda jest do odebrania w siedzibie firmy Raciborskie Media (róg Klasztornej i Ogrodowej) w Raciborzu (o ile w powiadomieniu nie wskaże się innego miejsca odbioru nagrody).

Nagroda powinna zostać odebrana w ciągu 7  dni od poinformowania o wygranej (wysłania powiadomienia). W przypadku nie odebrania nagrody  organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora – firmę Raciborskie Media, SOFT-ib  – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych.

 

Izabela Muda

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here