„Hair” z okazji 25-lecia klubu

0

Dyskusyjny Klub Filmowy "Puls", działający przy raciborskim Kinie Przemko zajmuje się promocją kina ambitnego i działalnością edukacyjną. Z okazji swojego 25-lecia w czwartek, 24 listopada klub zaprasza na seans filmowy.

Dyskusyjny Klub Filmowy "Puls" powstał w 1986 roku. Jest zrzeszony w Polskiej Federacji Dyskusyjnych Klubów Filmowych. W seansach DKF-u uczestniczy średnio 80 osób. Klub organizuje przeglądy filmowe i spotkania z ludźmi filmu (reżyserzy, aktorzy). Spotkania w DKF-ie odbywają się w każdy czwartek o godz.18.00.

- reklama -

24 listopada o godzinie 18.00 klub zaprasza na seans filmowy z okazji 25-lecia swojego istnienia. Wyświetlony zostanie film pt. "Hair". "Hair" to musical, który opowiada historię Claude'a, który chce zaciągnąć się do wojska. Pewnie udałoby mu się to, gdyby nie przypadkowa znajomość z grupką hippisów – w pełnym tego słowa znaczeniu – dowodzoną przez Bergera i miłość do Sheili,dziewczyny z dobrego domu. Claude odkrywa nowy świat, nowy sposób myślenia, zaczyna wątpić w słuszność swoich ideałów Bilety na seans kosztują 5 zł.

 

/p/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here