Koncert Pospieszalskiej bez biletów

1

Już jutro w "Strzesze" XI Dni ks. Stefana Pieczki. Tegoroczną edycję imprezy, gdzie przyznawane są medale imienia księdza prałata – uświetni koncert Lidii Pospieszalskiej. Co ważne, wstęp jest wolny.W ciągu dotychczasowych edycji medalem im. ks. Pieczki uhonorowano już kilkadziesiąt laureatów: znaleźli się wśród nich duchowni, nauczyciele, lekarze, naukowcy, działacze społeczni. "Chcielibyśmy, żeby nagroda ta była wyrazem naszego uznania dla tych, którzy nie uciekając od współczesności mają odwagę szukać porozumienia, budować pomosty, wykraczać poza stereotypy i przyzwyczajenia. Medal jest nadawany jest za szczególne osiągnięcia na polu działalności dobroczynnej, społecznej przyczynia się do podkreślenia wartości wpisanych w człowieka" – uzasadniają w regulaminie członkowie kapituły medalu.

Podczas tegoropcznej edycji wystąpi dla raciborzan (nie pierwszy raz w Raciborzu) Lidia Pospieszalska. Jej muzyka to mieszanka soulu, jazzu, bossa novy i world music. Jej kompozycje znajdują się także na płytach zespołów New Life, Deus Meus czy Zakopower a utwory współkomponowane z mężem Marcinem wykonywali m.in: Kinga Preiss, Mietek Szcześniak, A.M.Jopek. Artystka wystąpi w Raciborzu 7 grudnia w Strzesze przy ul. Londzina o godz. 19.00. Co ważne, wstęp jest wolny.

- reklama -

/rck/

- reklama -

1 KOMENTARZ

  1. Medale ks. Pieczki? Któż po śmierci pyta Go o zgodę? Jest co prawda kapituła medalu ale to przecież Pan Frączek narzuca propozycje osobowe., sugerując się również sympatią i antypatią. A termin Dni… przesuwa w czasie jak chce.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here