Irena Santor zaśpiewa w RCK-u

2

W styczniu w Raciborskim Centrum Kultury odbędzie się koncert Ireny Santor. Jedna z najpopularniejszych polskich piosenkarek zaśpiewa swoje największe przeboje,  jak m.in. „Już nie ma dzikich plaż” czy „Embarras”

21 stycznia 2012 r. o godzinie 17.00 odbędzie się Benefis Ireny Santor. Wyjątkowy koncert – spotkanie z najpopularniejszą polską piosenkarką naszych czasów.

- reklama -

 

 

Irena Santor, niekwestionowana Pierwsza Dama Polskiej Piosenki, nagrała ponad tysiąc piosenek, z których wiele stało się niezapomnianymi przebojami jak np. „Tych lat nie odda nikt”, „Powrócisz tu”, „Już nie ma dzikich plaż”, „Embarras”. Kryształowo czysty głos i wyjątkowa muzykalność oraz kunszt interpretacyjny czynią z niej Artystkę wielkiego formatu – ponadczasową. Znają Ją wszyscy, w każdym wieku a Jej piosenki są wciąż aktualne i nadal brzmią z tą samą ogromną siłą…

 

Wyjątkowy koncert – spotkanie z najpopularniejszą polską piosenkarką naszych czasów. Recital największych przebojów przeplatany będzie piosenkami z najnowszej płyty „Kręci mnie ten świat”, która spotkała się z entuzjastycznymi opiniami recenzentów, zdobywając jednocześnie serce i uznanie publiczności.

 

Artystce towarzyszy na fortepianie Czesław Majewski, kompozytor, pianista, dyrygent i aktor kabaretowy. Popularność przyniosły mu występy w telewizyjnym Kabarecie Olgi Lipińskiej (pan Czesio) oraz programach muzycznych "Śpiewające fortepiany" (TVP2) i "Singa Dinga" (TV Puls).

 

Cena biletów 40zł i 30zł.

 

RCK

- reklama -

2 KOMENTARZE

  1. Znacznie mniej niż na Gwiazdkę Serc. Mam na mysli cenę biletu 30 i 40zł. No i słusznie – bo to tylko jedna gwiazda, i to już lekko niemodna. Na Gwiazdkę Serc idzie się zobaczyc kilkadziesiąt wielkich gwiazd Raciborza

  2. Pani Santor bierze za koncert kasę dla siebie, gwiazdka serc jest koncertem charytatywnym, z którego dochód idzie dla osób w potrzebie- biednych, potrzebujących. A „gwiazdy”, które występują robią to kosztem swojego cennego czasu.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here