Biblioteka „zagra z pompą” dla WOŚP

0

Już 15 grudnia Biblioteka w Raciborzu dołączy do licznego grona sztabów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dołącz do akcji i wylicytuj bombkę z autografem znanej osoby.

Tylko tego dnia na ul. Kasprowicza 12 odbędzie się niezwykła licytacja, z której cały dochód zostanie przekazany na XX Finał WOŚP, która tym razem zbiera pieniądze na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.

- reklama -

Wśród przedmiotów licytowanych znajdą się przede wszystkim ręcznie wykonane dekoracje świąteczne nagrodzone w konkursie plastycznym „Magia Świąt”, zorganizowanym przez Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną w Raciborzu. Bombki, choinki, wieńce adwentowe, stroiki i szopki betlejemskie to tylko niektóre z przeznaczonych na licytację ozdób, które będzie można nabyć w trakcie imprezy.

Na szczególną uwagę zasługują także bombki choinkowe z autografami znanych ludzi goszczących w tym roku w Bibliotece, a wśród nich między innymi bombka z podpisem Romy Ligockiej, Agaty Passent czy Marcina Wolskiego.

Nie zabraknie także gadżetów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, takich jak książka „Przystanek Woodstock. Historia najpiękniejszego festiwalu świata”, kubek czy skarbonka oczywiście z autografami Jurka Owsiaka.

Licytacja rozpocznie się o godz. 17: 30! Katalog przedmiotów przeznaczonych na licytację można znaleźć na stronie internetowej Biblioteki: www.biblrac.pl

A co jeszcze w programie?

16:30 Podsumowanie konkursu plastycznego „Magia Świąt”; wręczenie nagród; przedstawienie „Świąt nie będzie” w wykonaniu teatrzyku ZSP nr 2 pod kier. Anny Płonki

17: 00–19: 00
Kiermasz ręcznie robionych dekoracji świątecznych – nagrodzonych prac w konkursie plastycznym „Magia Świąt”; domowe wypieki (dochód z kiermaszu zasili konto XX Finału WOŚP)

18: 00
Koncert kolęd w wykonaniu uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej w Raciborzu
Ponadto zapraszamy wszystkie dzieci do naszego świątecznego kącika plastycznego oraz na zajęcia animacyjne i głośne czytanie książek o tematyce świątecznej.


Pamiętaj!!!
„Gramy z pompą” 15 grudnia 2011 o godz. 16: 30
w Bibliotece na ul. Jana Kasprowicza 12
 
 
/im/
- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here