RTP Unia Racibórz podsumowała mijający rok

  0

  W restauracji Braxton odbyło się świąteczne spotkanie zarządu, zawodniczek, sponsorów i przyjaciół RTP Unii, podczas którego dokonano podsumowania 2011 roku, najlepszego jeśli chodzi o dokonania w historii klubu.

  W tym roku piłkarki Unii zdobyły mistrzostwo kraju na trawie i na hali, wywalczyły Puchar Polski, a rundę jesienną obecnego sezonu zakończyły na pozycji lidera kobiecej Ekstraligi. – To najlepszy rok w historii klubu – podkreślał Remigiusz Trawiński. Prezes, trener i główny sponsor unitek zaznaczył jednak, iż nie byłoby to możliwe bez wsparcia – również finansowego – miasta, powiatu oraz grupy sponsorów z Rafako na czele.

  - reklama -

   

   

  To własnie Rafako zostało określone jako "jeden z najważniejszych ojców sukcesu", dzięki któremu przyszłość klubu w przyszłym roku jest w dużej mierze zabezpieczona. Zgromadzeni zgodnie życzyli zarządowi RTP Unii jedynego sukcesu, którego w tym roku zabrakło, a który od kilku lat jest marzeniem Trawińskiego i ludzi związanych z kobiecą piłką w Raciborzu – lepszych wyników w elitarnej Lidze Mistrzyń.

   

  /ps/

  - reklama -

  KOMENTARZE

  Please enter your comment!
  zapoznałem się z regulaminem
  Please enter your name here