Kolęduje Tobie moje serce

0

Jasełka w naszej szkole mają już wieloletnią tradycję. Są najmilszym sposobem przypomnienia o wydarzeniach sprzed dwóch tysięcy lat. Wprowadzają w nastrój Bożego Narodzenia, a w wykonaniu dzieci nabierają szczególnego wdzięku i wyjątkowo wzruszają.Dnia 20 grudnia 2011 r. odbyły się w naszej szkole Jasełka połączone z wieczorem kolęd i pastorałek. Przy wejściu do auli, rodziców i krewnych przywitali uczniowie klasy trzeciej, wręczając im kartki z życzeniami. Wszystkich przybyłych na ten świąteczny wieczór przywitał dyrektor szkoły Pan Andrzej Skurk i tym samym zaprosił do obejrzenia programu artystycznego. Mali aktorzy z klasy trzeciej z przejęciem wcielili się w swoje role. Maryja z miłością tuliła nowonarodzone Dzieciątko. Pasterze i królowie nie odstępowali od żłóbka. Na zakończenie przedstawienia jasełkowego były życzenia od dzieci. W dalszej części programu uczniowie klas starszych pięknie zaśpiewali i zagrali Nowonarodzonemu w języku polskim, angielskim i niemieckim. Na zakończenie Pan dyrektor życzył wszystkim wspaniałych, rodzinnych, pełnych ciepła i miłości Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Świąteczną atmosferę rodzice uczniów i ich krewni zabrali do swoich domów.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here