Zadzwoń i wygraj bilet na dzisiejszy koncert

0

Dla Czytelników portalu raciborz.com.pl mamy jedno podwójne zaproszenie na dzisiejszy koncert, który odbędzie się o godzinie 18.00 w Pałacyku Rafako pn. "II Spotkanie z muzą". Jak zdobyć zaproszenie?

Aby zdobyć zaproszenie na koncert pt. "II Spotkanie z muzą" wystarczy zadzwonić do redakcji portalu raciborz.com.pl na podany poniżej numer telefonu. Kto pierwszy, ten lepszy!

Pierwsza osoba, która zadzwoni na numer telefonu 504 181 827 i powoła się na konkurs portalu raciborz.com.pl, otrzyma podwójne zaproszenie na koncert. Zaproszenie będzie do odebrania w siedzibie redakcji na rogu Klasztornej i Ogrodowej w Raciborzu 29 grudnia do godziny 16.00.  O wygranej natychmiast poinformujemy w treści konkursu.

- reklama -

 

konkurs rozstrzygnięty

 

Koncert "II Spotkanie z muzą"

"Biało – śnieżne natchnienia" – to tytuł drugiego "Spotkania z muzą", które odbędzie się w Pałacyku Rafako. Będzie to koncert najpopularniejszych piosenek i pieśni świąteczno – noworocznych. Tym razem w rolę "gospodyni wieczoru" wzieli się Marzena Korzonek. Na scenie natomiast zobaczymy Hannę Hołek wraz z przyjaciółmi z programu "Bitwa na głosy". Obok ciekawych, rytmicznych aranżacji polskich kolęd tradycyjnych, usłyszymy takie pieśni, jak ”So, this is a Christmas”, "Jingle bells”, "Merry Christmas every one” czy też "Santa Claus is coming to town”, a także polskie utwory o świątecznym charakterze. Na instrumentach klawiszowych akompaniować będzie znakomity muzyk, aranżer i producent muzyczny-Adam Drzewiecki- natomiast ”gościnnie” na saksofonie zagra Arkadiusz Kopera. Koncert odbędzie się 29 grudnia o godzinie 18.00. Swoistą atrakcją, poprzedzająca świąteczno-noworoczne drugie "Spotkanie z muzą" będzie też świąteczny "grzaniec”, serwowany w bufecie od godziny 17.00.

 

/p/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here