Konkurs unikatowych monet rozstrzygnięty !!!

2

Kilkadziesiąt osób walczyło w konkursie portalu związanym z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Pora na rozstrzygnięcie! Szczęśliwcy otrzymają unikatowe monety bite przez NBP. AKTUALIZACJA 19:30.

Spośród kilkudziesięciu nadesłanych prawidłowych odpowiedzi losowo wybrano zwycięzców, którzy otrzymają monety. Jeden z tych niezwykłych okazów numizmatycznych to 1 spośród 100 bitych monet rozesłanych przez NBP na teren całej Polski z okazji 20. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po raz pierwszy w historii numizmatyki srebrna moneta ma kształt serca, nominał 10 zł, ale wartość o wiele większą. Podczas licytacji w sztabach WOŚP w niedzielę, 8 stycznia br., moneta w kształcie serca osiągała cenę nawet kilkuset złotych.

- reklama -

 

Srebrną monetę wygrywa: Ewa Rzeszowska

 

 

Niezwykłe monety o nominale 2 zł, również specjalnie wydane przez NBP na 20. finał WOŚP, mające kształt okrągły, ze stopu Nordic Gold, otrzymują:

 

 

Andrzej Koenig

Elżbieta Błaszczuk

Tomasz Szkołut

Bogumiła Krzystała 

Aleksander Giera

Ewelina Kołacz

 

UWAGA!!! (Aktualizacja): W związku z tym, że Tomasz Szkołut z Lublina rezygnuje z odbioru monety ze względu na odległość, wylosowaliśmy dodatkową osobę, która wygrywa monetę 2 zł, stop Nordic Gold. Jest nią: Sebastian Smolarek. Gratulujemy !!!

 

Dziękujemy za udział w konkursie, gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy na inne konkursy na portalu raciborz.com.pl

Informacje dotyczące odbioru nagrody zawarto w Regulaminie konkursu. Dodatkowo, Redakcja powiadomi o wygranej drogą mailową.

 

/im/

 

 

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

2 KOMENTARZE

  1. skejt

    osz kurde, czemu ja nie wiedzialem o tym konkursie!!! zarabisty, wiecie ile warte beda te monety za jakis czas, glownie to srebrne serceeee? zarabiste cacko !!!

  2. no niezłe cacko, będzie warte dobrą pensyjkę. Czemu raciborz.com.pl nie chalił się bardzie,że ma takie cacko i jeszcze dał na WOŚP a w naszym mieście posło tylko za 200zł.Śmiech

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here