The Band Of Endless Noise o nowej płycie

6

O tym skąd w tytule wzięła się zakonnica i czy okrzyknięcie "klasykami polskiego offu" ich postarza – rozmawialiśmy z muzykami zespołu The Band Of Endless Noise. Zobacz wywiad wideo z zespołem.

 

9 stycznia 2012 ukazała się trzecia płyta zespołu The Band Of Endless Noise .  Płyta nosząca tytł "The Blue Nun" (z podtytułem "Psychedelic Soap Opera") została wydana przez wydawnictwo  Falami (Wydawca Marcin Babko Sosnowiec).

 

 

Na nowym krążku znalazły się następujące utwory:

– disastrous for the rational mind
– sugar
– something wrong with the rainbow
– bright red
– reading twice
– tangoa (this side of punK)
– the blue nun theme
– rotten grapes

 


 

Przypomnijmy, iż premiera koncertowa trzeciej płyty odbyła się 8 listopada. W katowickim klubie Jazz Club Hipnoza podczas   festiwalu Ars Cameralis raciborski zespół The Band of Endless Noise zaprezentował repertuar z nowej płyty jako support legendarnej grupy Faust.

//i/

- reklama -

Ogłoszenia PLUSYdlaBIZNESUWięcej ogłoszeń branżowych >>

6 KOMENTARZE

  1. nuda

    biedna pytająca, tak musiala ciągnac za jezyk ich, ze jak ta plyta jest taka nuda i flegmatyczna jak ta rozmwa, to na pewno jej nie przeslucham

  2. straszy cie….uuuoooo. Powodzenia, trzymam kciuki, a plyta bardzo bardzo dobra!

  3. wosku

    No gratuluję. Słyszałem was wczoraj w trójce. Naprawde ciekawa muza 🙂

  4. Ale super, bardzo fajnie, ze mowi sie o takich niszach, nie wszyscy sluchaja dody!

  5. Wielka szkoda, że lokalne zespoły nie występują na uroczystościach organizowanych przez RCK, samorząd, itp. Nieliczne wydarzenia, na ogół niższej rangi są uzupełniane o koncerty raciborskich kapel. A można ciekawe zespoły w Raciborzu znaleźć. Nawet, szczerze mówiąc powtorzony pomysł Audiofeels (byli dwa lata temu na tym samym noworocznym koncercie dla vipów) można było zastapić bardziej orygnalnie – nie powiem, że akurat TBofEN ale kiedyś np 3,2%UHT z udziałem Kasi Gierszewskiej zebrał też niemała widownię, kto wie, może na TBofEN przyszłaby spora grupa chętnych raciborzan… Do namysłu

  6. Zespół At Domine pozdrawia kolegów po fachu…………życzymy powodzenia !

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here