
W piątek 20 stycznia na Przystanku Kulturalnym Koniec Świata zawitały klimaty hippisów, festiwalu Woodstock, pacyfek, początków boogie i funk'u. Zobacz jak bawili się raciborzanie na potańcówce.
Potańcówka oprócz zagranicznych nosiła oznaki muzyki polskiej lat 70., kiedy to trwał PRL i śpiewały takie gwiazdy jak Maryla Rodowicz, Alibabki, Czesław Niemen a na ulicach jeździły trabanty-mydelniczki. Zarówno w Polsce, jak i za granicą, kluby pękały w szwach. Ludzie bawili się do białego rana przy dźwiękach zarówno rockowych, jak i dyskotekowych. Chociaż nie obowiązywał strój oddający klimat tej dekady, wiele osób ubrało się w stylu lat 70., czyli ubranymi w dzwony, kolorowe bluzy z często psychodelicznymi wzorkami… oraz oczywiście kwiatami we włosach!


—————————————————————————– ———————————————————————-





![Raciborska biblioteka nagrodziła najlepsze prace oparte na twórczości Juliusza Verne’a [ZDJĘCIA] Raciborska biblioteka nagrodziła najlepsze prace oparte na twórczości Juliusza Verne’a](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/konkurs-plastyczny-Podroze-z-Juliuszem-Verneem.jpg)

![Jak naprawdę wygląda życie na statku? Spotkanie z Miłoszem Szymańskim w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA] Jak naprawdę wygląda życie na statku? Spotkanie z Miłoszem Szymańskim w raciborskiej bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/11/milosz-szymanski.jpg)
![Raciborzanie współtworzą plan adaptacji miasta do zmian klimatu [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/Miejski-Plan-Adaptacji-do-Zmian-Klimatu-dla-Raciborza.jpg)



![Co czyta młodzież po obu stronach granicy? Polsko-czeskie seminarium w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/czy-mlodziez-w-czechach-czyta.jpg)
![Czy artysta ma prawo przekraczać granice? Debata na Stacji Młodych [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/11/debata-mlodych-stacja-mlodych.jpg)




![Tomasz Hynek nowym komendantem KPP w Raciborzu [ZDJĘCIA] Tomasz Hynek nowym komendantem KPP w Raciborzu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/10/kpp-raciborz-komendant-tomasz-hynek.jpg)









zdjęcia 1 klasa 🙂
… no co kto lubi ……
co za portal !!! tu ktoś pisze w sobotę 20 stycznia, w innym artykule że coś było na KOchanowskiego ktoś pisze w czwartek 20 stycznia, a tak naprawdę 20 strycznia było w piątek matoły. tam chleją w tej redakcji czy co?
Fotka Nr 1 :super Laska Na Pierwszym Planie !!