
W noworocznym nastroju na spotkanie z udziałem Olgi Procházkovej, gwiazdy czeskiej opery i Františka Šmida oraz młodzieży z zespołu TE-REG-REC przygotowanej przez Teresę Okaj zaprasza Raciborskie Centrum Kultury.
Spotkanie odbędzie się w ramach Międzynarodowego Salonu Muzyczno-Poetyckiego. – Główny bohater spotkania, Olga Procházkova zaprezentuje wraz z młodzieżą twórczość kojarzącą się nam z dobrem, miłością i drugim człowiekiem – wyjaśnia dyrektor Raciborskiego Centrum Kultury Janina Wystub. – Pani Olga ma w Raciborzu swój fanklub, liczę, że fani nie zawiodą! – uśmiecha się dyrektor.
Spotkanie odbędzie się jutro 24 stycznia o godz. 18.00 w sali kameralnej Raciborskiego Centrum Kultury ul. Chopina 21. Może przyjść każdy, wstęp jest wolny!
/p/







![Skaza z Raciborza na podium Mistrzostw Polski w Artistic Show Dance [ZDJĘCIA] Skaza z Raciborza na podium Mistrzostw Polski Artistic Show Dance](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/zespol-skaza-raciborz.jpg)






![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)



![Mali Odkrywcy Sztuki z RCK na sportowym treningu [ZDJĘCIA] [WIDEO] Mali Odkrywcy Sztuki z RCK na sportowym treningu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/mali-odkrywcy-sztuki.jpg)
![Powiatowe eliminacje Małego OKR w Raciborzu. Najlepsi wystąpią w Katowicach [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/konkurs-recytatorski-maly-okr.jpg)


